mobili versija | standartinė versija
main-image

Onos Godeliauskienės parodos uždarymas

         Gruodžio 16 dieną Pašilės bibliotekoje šurmuliavo bendruomenės moterys neabejingos grožiui ir labai mylinčios rankdarbius. Jos rinkosi į Onos Godeliauskienės siuvinėtų paveikslų parodos uždarymą. Dar kartą pasidžiaugusios Onos paveikslais pasveikinom ją gimtadienio proga ir palinkėjom jai nepritrūkti idėjų ir jėgų, ir dar ne kartą džiuginti mus savo darbais.
         O po linksmosios dalies tęsėsi siuvinėjimo kursai, kurie prasidėjo prieš dvi savaites. Ne vieną moterį sudomino Onutės darbai, todėl esam labai dėkingos darbų autorei, kad sutiko būti mokytoja ir taip skleisti siuvinėjimo virusą. Šiandien „gabiausios mokinės“ mokytojai rodė savo darbus ir sulaukė ne tik pagyrimų, bet ir praktiškų patarimų. Kitoms dar trūksta to „didžiojo įkvėpimo“, bet susidomėjimas tikrai nepraėjo.
       Galiu tik pasidžiaugti pačios parodos autorės žodžiais “Niekada negalvojau, kad mūsų kaimelyje yra tiek bendraminčių, kad nepriklausomai nuo amžiaus ir padėties bus taip smagu bendrauti, net ir tik su iš matymo pažystamu...“ Tad kitų metų lauksim su viltimi, kad mokytoja jau su savo mokinėmis surengs tikrai ne vieną parodą.

Nuotraukų galerija