mobili versija | standartinė versija
main-image

Viktorina „Kelionė po pasaulį su rašytojais“

2016 m. spalio 21 d. 16 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Šauklių filiale vyko viktorina vaikams „Kelionė po pasaulį su rašytojais“. Pasiskirstę į dvi komandas vaikai keliavo po rašytojų knygų pasaulį, spėliojo knygų herojus, bandė prisiminti knygų pavadinimus, kokioje šalyje gimė ir kūrė rašytojai.

O kas greičiausiai sugebėjo suskaičiuoti lašelius iš A. Jurašiaus knygos „Akmenukų pasakos“ ir atrasti tam tikrą eilutę iš E. Untulio knygos „Karališki saulės pokštai“ ir ją perskaityti tas laimėjo prizą. Ir galiausiai reikėjo atspėti daiktus, kurie susiję su knygų pavadinimais. Aišku ir šią užduotį vaikai įveikė už kurią taip pat priklausė gardūs saldumynai. Linksmai ir nekasdieniškai praleidę penktadienio popietę bibliotekoje vaikai išsiskirstė į namus. Labai dėkojame bibliotekininkei Dovilei Gintalienei, kuri talkino šiame renginyje.
Ši viktorina yra projekto „Dvylika mėnesių su knyggraužiais“ vienas iš renginių į kurį mus pakvietė dalyvauti Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius.

Nuotraukų galerija