mobili versija | standartinė versija
main-image

Popietė „Rudenėlio spalvos“

Geriausias metas, žinoma, ruduo
Spalvų kontrastai – lyg smagiuos paveiksluos.
Kiek aukso nebyliuos tarpežerių languos
Ir kiek nedaug po šitą auksą vaikšto.
P.Panovas

        Šiais žodžiais Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Šliktinės filialo bibliotekininkė Dalia Šverienė pradėjo renginį „Rudenėlio spalvos“, kuris vyko spalio 29 dieną. Į popietę susirinko keletas mokinių ir garbių senjorų.
        Klausantis S.Donskojaus „Vienišas vakaras“ įrašo, pasidžiaugėme nuostabiais rudeniškais vaizdais. Pripažinom, kad vaizdai labai gražūs, nepakartojami, bet mes dienų tėkmėje jų nepastebime.
        Paskui darėm darbelius iš rudens nuspalvintų medžių lapų. Kurdami, klijuodami gražiausius lapus kalbėjomės apie rudenį – nuostabų metų laiką. Tai labai gražūs medžiai, šilti rūbai, nuostabūs medžių lapai, lietus, rūkas, arbata, laužai, pledai ir knygos, kojinės, žvakės, grįžimas namo, pasivaikščiojimai, dūmai iš kamino, jaukumas, draugai, šalikai ir viską vainikuojanti Bobų vasara.
      Besišnekučiuojant, klausantis garbių senjorų prisiminimų apie jų laikus, nepajutom kaip prabėgo laikas. Pasidžiaugėm savo sukurtais paveikslais, pasivaišinom karšta arbata, kava ir išsiskirstėm namo.

Nuotraukų galerija