mobili versija | standartinė versija
main-image

Edukacinis užsiėmimas „Augalų užkalbėjimas“

2017 metų lapkričio 6 dieną 16 valandą Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Senamiesčio filiale vyko dvyliktasis kultūros edukacijos projekto „Atrask neatrastus savo gebėjimus bibliotekoje“, kurį vykdo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka, kūrybinis užsiėmimas „Augalų užkalbėjimas“.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Pasinaudoti paskutine galimybe ir pažinti stebuklingą floristikos pasaulį panoro penkiolika dalyvių iš Gėsalų, Vižančių ir Pašilės kaimų, bei Skuodo miesto. Savo žiniomis ir patirtimi dalinosi floristikos meistrė Erika Mažrimienė.
 Užsiėmimo vadovė Erika mokymų dalyvėms papasakojo ir parodė praktiškai, kaip pasitelkus truputį fantazijos iš paprasčiausių dirbtinių gėlių galima pasidaryti dekoracijas, kurios ir tamsiuoju metų laiku namams suteiktų daugiau šilumos ir jaukumo. O norinčios nustebinti originalia dovana savo artimuosius sužinojo, kad gėlių kompozicijas galima komponuoti ne tik vazose, bet tam puikiai tinka medinės ir popierinės dėžutės bei kitos smulkmenos.
Užsiėmimų vadovės Erikos gebėjimas įtaigiai perteikti sukauptą patirtį, tikriausiai ne vieną renginio dalyvę paskatino dar labiau domėtis stebuklingu floristikos pasauliu ir kūrybiškai leisti savo laisvalaikį.

Nuotraukų galerija