mobili versija | standartinė versija
main-image

Parodos „Menas sukurtas bibliotekose“ atidarymas

2017 m. lapkričio 9 dieną Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokykloje visuomenei pristatyta rankdarbių, sukurtų projekto „Atrask neatrastus savo gebėjimus bibliotekoje“ metu, paroda „Menas sukurtas bibliotekose“. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Literatūrinė kompozicija atlikta neformaliojo vaikų švietimo būrelio „Jaunųjų žurnalistų klubas“ merginų vadovaujamų Vilijos Vaserytės susirinkusiems buvo tarsi įvadas į stebuklingą pasaulį, kuris vadinasi-menas. Parodoje lankytojų teismo laukė beveik trys šimtai įvairiausiomis technikomis pagamintų darbelių: čia buvo galima pamatyti ne tik dekupažo technika papuoštų mielų smulkmenėlių, bet ir papuošalų iš odos, karoliukų bei sutažo juostelių, kaladėlėmis austų juostų, adata nertų kojinių ir karoliukais margintų riešinių, o kur dar paveikslai, piešti ant šilko, įvairiaspalvės vilnonės gėlės šalikuose bei gaminiai iš cemento ir nuostabios gėlių kompozicijos.
Pristatydamos savo veiklos rezultatus Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko bibliotekos Senamiesčio, Gėsalų, Vižančių ir Pašilės filialų bibliotekininkės Silvija Puškorienė, Virginija Milienė ir Rasa Paulauskienė pabrėžė projekto naudą atokių rajono kaimų gyventojams, norintiems savo būtį paįvairinti kūrybiškomis veiklomis. Projekto metų vykę edukaciniai užsiėmimai suteikė galimybę kiekvienam ieškančiam rasti mėgstamą užsiėmimą, pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių, rasti būdą realizuoti save, kuriant mielus dirbinius.
 Kiekvienam kuriančiam labai svarbu būti atrastam, suprastam ir paskatintam. Džiugu, kad Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos vykdomas projektas „Atrask neatrastus savo gebėjimus bibliotekoje“ padėjo jame dalyvavusioms šeimoms surasti naujų laisvalaikio praleidimo būdų, paskatino išbandyti naujas veiklas, o svarbiausia – suteikė pasitikėjimo.

Nuotraukų galerija