mobili versija | standartinė versija
main-image

Baigiamasis renginys „Bendra veikla mus subūrė“

Kiekviena pradžia turi savo pabaigą. Atrodo dar taip neseniai Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka pakvietė savo lankytojus į kultūros edukacijos projekto „Atrask neatrastus savo gebėjimus bibliotekoje“ pirmąjį edukacinį užsiėmimą, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. O štai 2017 metų lapkričio 29 dieną kūrybingų šeimų iš Pašilės ir Vižančių kaimų, bei Skuodo miesto, keliai suko į jaukius Gėsalų kaimo bendruomenės namus kur jų laukė darbelių parodos „Bendra veikla mus subūrė“ atidarymas ir šeimų popietė.

Tai paskutinis, projekto kurį vykdo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka, renginys.
 Silvijos Puškorienės, Virginijos Milienės, Vidos Rušinskienės ir Rasos Paulauskienės atlikta literatūrinė kompozicija, bei nuostabi muzikinė puokštė, kurią sutiko padovanoti Skuodo meno mokyklos Ylakių skyriaus mokiniai – Ugnė Genčaitė, Rusnė Mikalauskaitė, Angelė Vaitkutė ir Motiejus Savickas, bei jų mokytojos – Asta Narvilienė ir Estrėja Odinienė – projekto vykdytojų padėka visiems žingsniavusiems kartu per ieškojimų ir atradimų pasaulį.
Apie tai kaip mums sekėsi žingsniuoti po klaidžius sutažo, dekupažo, mezgimo, nėrimo, audimo, vėlimo, papuošalų iš odos ir cementinių sodo dekoracijų gamybos labirintus papasakojo projekto vadovė Skuodo rajono savivaldybės R.Granausko viešosios bibliotekos Senamiesčio filialo vyresnioji bibliotekininkė Silvija Puškorienė. Padėkos raštus projekto dalyvėms Daivai Visčiūnienei ir Onai Godeliauskienei įteikė Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos direktorius Jonas Grušas. Popietės dalyvių gera nuotaika ir linksmomis užduotimis pasirūpino buvusi ilgametė Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Gėsalų filialo darbuotoja Vida Rušinskienė. Gėles, nuoširdžius žodžius dovanojo Regina Grikštienė, Daiva Viščiūnienė, Lilija Juzumienė.
 Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos vykdyto projekto tikslas skatinti atokių Skuodo rajono šeimų laisvalaikio užimtumą meninėmis ir kūrybinėmis veiklomis, kurių metu svarbiausia būtų ne galutinis rezultatas, bet pats kūrybos vyksmas ir išgyventos emocijos įgyvendintas. Tai patvirtina ir vienos baigiamojo renginio dalyvės pasakyta frazė: „Viskas puiku, bet ko mes mokysimės kitais metais...“

Nuotraukų galerija