mobili versija | standartinė versija
main-image

Aš labai myliu savo mamą....

        Gegužės mėn. 02 d.10val. Šačių pagrindinėje mokykloje įvyko renginys skirtas Motinos dienai pažymėti.
         Literatūrinio montažo metu gražiausi posmai, dainos, šokiai buvo skirti brangiausiam žmogui žemėje - Motinai. Renginį vedė Šačių kultūros skyriaus renginių organizatorė Jūratė Bagočienė. Jos vadovaujamas dramos būrelis suvaidino, mokytojos Ignės Poškienės sukurtą pjesę, „Žaidimas“. Šačių bendruomenės darbščiųjų rankų būrelio „ Atrask savo talentą“ moterys, vadovaujamas mokytojos Nijolės Prialgauskienės, surengė rankdarbių parodą. Darbelius adarė: Gražina Kerienė, Ona Limontienė, Jūratė Bagočienė, Stanislava Tauragienė, Janina Kažukalovienė, Stanislava Veitienė, Janina Jonušienė, Loreta Jablonskienė, Daiva Zonienė, Sigita Kazbaraitienė, Reda Kazbaraitytė, Nijolė Prialgauskienė, Janina Skeizgelienė. Šios moterys kiekvieną penktadienio vakarą rinkosi bendruomenės salėje ir mokėsi dekupažo, vėlimo ant šilko, pynimo iš laikraščių, žurnalų ir kitokių rankdarbių paslapčių.

Pakalnutės skelbia žinią 2014 m.

       Gegužės 23d. 12 val. ant Ryklės kalno įvyko tradicinis renginys Pakalnutės skelbią žinią... (kas gražaus nutiko Šačių seniūnijoje). Šačių pagrindinės mokyklos aštuntos klasės mergaitės popietę pradėjo savo kūrybos eilėmis apie pakalnutes. Seniūnas Antanas Raudonis ir bendruomenės pirmininkė Jūratė Bagočienė padėkos raštais apdovanojo: Vilmą Stončienę už savarankišką veiklą puoselėjant seniūnijos aplinką, Gražiną Kerienę už aktyvią visuomeninę veiklą ir Šačių seniūnijos atstovavimą rajone, Danutę Lekniuvienę už aktyvią visuomeninę veiklą meno srityje. Visoms dar teko ir po puokštelę pakalnučių. Mokytoja M. Taurinskienė pristatė kraštotyros knygą Lukošaičių kaimo istorija. Susirinkusiųjų akivaizdoje knygos autorė dar kartą „perėjo“ per visą kaimą. Buvusi to kaimo gyventoja M. Kaniavienė-Kušleikatė padeklamavo savo kūrybos eilėraštį apie Lukošaičių kaimą. Knygos pristatymo metu D. Lekniuvienė paskaitė jausmingų savo kūrybos posmų apie obelis ir ievas, arklius ir melioracijos griovius. Jos žodžiais, kanalai - kaip atverstos knygos. Už surinktą ir išleistą knygą mokytojai M. Taurinskienei šiltai padėkojo buvusi to kaimo gyventoja J. Alseikienė su dukra Aldona.

Knyga – geriausias mano draugas

        Gegužės 5d. 15 val. Šačių filiale vyko viktorina „Knyga – geriausias mano draugas“. Į balionais papuoštą biblioteką atėjo I-V klasių mokiniai. Vyresn. bibliotekininkė Janina Skeizgelienė papasakojo apie knygos kelią nuo rašytojo stalo iki bibliotekos ir paprašė vaikų kuo pagarbiau elgtis su knygutėmis. Vaikai susiskirstė į 2 komandas ir atliko įvairias užduotis susijusias su knyga: minė mįsles apie knygą, atsakinėjo į įvairias užduotis. Teisingai atsakiusieji į klausimus buvo apdovanoti prizais. Susėdę prie stalo aptarėme renginį ir vaikai paprašė daugiau tokių renginių organizuoti. Pasivaišinę saldumynais išsiskirstė namo ruošti pamokų.

Popietė „Rudenėjant...“

        Spalio 4d. 14 val. šatiškiai senjorai gausiai susirinko paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną.
      Renginį vedė Šačių kultūros centro renginių organizatorė Jūratė Bagočienė. Popietės metu buvo atidaryta mokytojos Danutės Lekniuvienės fotografijų paroda. Žodį tarė ir pati autorė, kuri papasakojo, kaip ji gamtoje atranda tuos nuostabius vaizdus. Renginio metu buvo pristatyta pavasarį išleista D. Lekniuvienės poezijos knyga “Vėlyvos uogos“. Šatiškiai su malonumu klausėsi eilėraščių iš šios knygutės ir dar naujai sukurtų eilių. Renginyje dalyvavo seimo narė A. Pitrėnienė, kuri pasveikino senjorus su jų švente ir padovanojo saldžių dovanų, taip pat pasveikino parodos ir poezijos knygutės autorę D. Lekniuvienę. Sveikinimo žodį tarė seniūnas A. Raudonis. Nuotaikingomis melodijomis ir dainomis linksmino Rukų kaimo kapela „Gaspadorius“. Susėdę prie suneštinėmis vaišėmis nukrautų stalų šatiškiai kartu su muzikantais traukė dainas, sukosi šokio sukūryje.