mobili versija | standartinė versija
main-image

Šatiškio A. Veito fotografijos paroda „Kraštas, kuris mane žavi“

        Vasario 6 dieną 15 val. Skuodo rajono kultūros centro Šačių skyriaus renginių organizatorė J. Bagočienė ir Skuodo viešosios bibliotekos Šačių filialo bibliotekininkė J. Skeizgelienė plačiai atvėrė foje, paskutiniu metu dažniausiai tarnaujančios parodų sale, duris gausiai susirinkusiems šatiškio A. Veito kūrybos gerbėjams. Ant neseniai renovuotų patalpų sienų nuotraukas rikiuoja jau 4-oji fotografijos darbų paroda.
        Autorius trumpai apibūdino savo kūrybos kelią, pasiekimus fotografijos meno srityje, šiltai ir su meile pristatė savo darbus, nepagailėdamas ir praktinių patarimų. Nekeista, kad pažįstami apylinkės kraštovaizdžiai tapo žavingais kiekvienam, atpažinusiam savo gatvę, namą, įvairias rajono, Lietuvos vietas.
        Gražios tolimesnės medžioklės fotoaparatu Arvydui Veitui linkėjo susirinkusieji: vicemerė L. Staniuvienė, Skuodo miesto Garbės pilietis, tautodailininkas ir žurnalistas J. Vyšniauskas, buvusi klasės auklėtoja, Šačių pagrindinės mokyklos mokytoja D. Benetienė, labai šiltais žodžiais prabilo ir kūrybinės sėkmės linkėjo mama, artimieji, ranką paspaudė draugai.
        Susirinkusiuosius muzikos intarpais apdovanojo rukiškiai „gaspadoriai“ Gintautas Petrauskas ir Vidmantas Šidlauskas.
        „Fotografavimas — mano vaikystės svajonė“, — šypsojosi Arvydas Veitas, o jo meno gerbėjai suprato tai.
Prie puodelio arbatos ir Arvydo mamos kepto pyrago tęsėsi pokalbis apie fotoaparatus, fotografavimą, fotografus.

Nuotraukų galerija