mobili versija | standartinė versija
main-image

Parodos „Ieškojimai ir atradimai“ atidarymas

2017 metų birželio 16 dieną Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vižančių filiale atidaryta paroda „Ieškojimai ir atradimai“, kurioje eksponuojami auksarankių iš Gėsalų, Pašilės ir Vižančių kaimų bei Skuodo miesto pagaminti darbeliai projekto „Atrask neatrastus savo gebėjimus bibliotekoje“, kurį vykdo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka edukacinių užsiėmimų metu. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.


 Pristatydama parodą Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vižančių filialo vyresnioji bibliotekininkė Virginija Milienė pabrėžė, kad kūrybiškumui nėra konkurencijos, o meninė saviraiška mums padeda suvokti ir pažinti patį save. Jos pagalba, mes galime bendrauti universalia, visiems suprantama kalba. Kurdami mes pasakojame apie savo jausmus ir perteikiame savo gyvenimo sampratą. Išliejame tas emocijas, kurias būtų sunku išreikšti žodžiais.
 Parodoje buvo galima pamatyti kaladėlėmis austų juostų, kauline adata nertų kojinių, įvairiausių papuošalų iš karoliukų, odos, bei pagamintų sutažo technikos pagalba. Didelę ekspozicijos dalį sudarė dekupažo technika dekoruotų namų aplinką puošiančių smulkmenų: nuo dėžučių papuošalams, skirtukų, pjaustymo lentelių iki padėkliukų kavai. Pristatytos lankytojų teismui ir riešinės išmargintos įvairiausiais karoliukų raštais.
 Džiugu, kad Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos vykdomas projektas „Atrask neatrastus savo gebėjimus bibliotekoje“ padėjo jame dalyvavusioms šeimoms surasti naujų laisvalaikio praleidimo būdų, paskatino išbandyti naujas veiklas, o svarbiausia – suteikė pasitikėjimo. Kiekvienam kuriančiam labai svarbu būti atrastam, suprastam ir paskatintam.

Nuotraukų galerija