mobili versija | standartinė versija
main-image

Popietė ,,Pasitikim ilgus ir tamsius rudens vakarus su knyga rankose“

      Vižančių kaimo biblioteka lapkričio 15 d., 14val. pakvietė savo skaitytojus į popietę ,,Pasitikim ilgus ir tamsius rudens vakarus su knyga rankose“. Renginio pradžioje susirinkusieji susipažino su naujausių bibliotekos knygų paroda. Bibliotekininkė renginį pradėjo A. Zalatoriaus žodžiais: ,,Literatūra mums nori pasakyti kažką sava, ko mes iš niekur kitur negalime sužinoti. Ir pasakyti ne vieną kartą, o sakyti amžinai“. Knygos mums atskleidžia per amžių puoselėtas, kurtas ir atrastas vertybes, jos formuoja tas vertybes mumyse, mūsų dabartiniame pasaulyje. Skaitydamas kūrinį, žmogus skaito pats save: savo gyvenimą, likimą, patirtį.
       Susirinkusieji skaitytojai pasidalino mintimis apie perskaitytas knygas, paskaitė mėgiamiausio autoriaus eilėraščių. Aptarėme, kurios knygos aktualiausios, kurios įsimintiniausios, kokių naujų knygų norėtume rasti bibliotekoje.
        2013-ieji metai paskelbti Tarmių metais, tai trumpai pakalbėjome apie lietuvių kalbos tarmes. Surengėme trumpą viktoriną. Buvo smagu prisiminti ar naujai sužinoti tikrą žemaitišką daikto pavadinimą. Pabaigai bibliotekininkė žemaitiškai paskaitė Ondžatės Jolėjės kurini ,,Bebra“.
        Vaišindamiesi kava, arbata ir saldumynais sutarėme, kad ilgus ir tamsius rudens vakarus vis dažniau praleisime su gera knyga rankose, o kad nepamirštume kur skaitome bibliotekininkė padovanojo knygų skirtukų.

Nuotraukų galerija