mobili versija | standartinė versija
main-image

Kita

Robotika veža

Jau beveik prieš du mėnesius startavę užsiėmimai „Robotika pradedantiesiems“ eina į pabaigą. Kadangi dalyviai įgijo programavimo pagrindų ir patys geba konstruoti nedidelius robotukus, jau balandžio mėnesį LEGO WeDo 2.0 konstruktorius pakeis į žymiai sudėtingesnius LEGO Mindstorms EV3 – robotikos rinkinius pažengusiems. Sulaukus nemažo skaičiaus norinčiųjų „robotauti“, jau sudaryta papildoma grupė pradedantiesiems. Robotikos užsiėmimai bibliotekoje vyksta kasdien jaunuoliams palankiu metu. Kiekvieną penktadienį vyksta mobilioji robotika, kai važiuojame į kitą bibliotekos filialą Skuodo rajone. Kadangi Mosėdžio filiale užsiėmimai pradedantiesiems baigėsi, šiuo metu važiuojame į Barstyčius, o nuo gegužės mėnesio lankysimės Ylakiuose!

Vaikams

Vaikams

Romualdo Granausko kūryba

.

Projektų reportažai

        2016 m. balandžio 14 dieną 15.30 val. per Lietuvos radiją startavo nauja informacinė kampanija „Bibliotekoje kuria bendruomenės“. Kiekvieną ketvirtadienį šiuo metu galėsite išgirsti reportažus apie viešųjų bibliotekų įgyvendinamus Lietuvos nacionalinės bibliotekos projekto „Bibliotekos pažangai 2“ iš dalies finansuojamus projektus bendruomenėms.
 

Susitikimas su klubo „Valgau ir lieknėju“ įkūrėja

       Rugsėjo 30 d. Skuodo savivaldybės viešosios bibliotekos skaitykloje vyko Almos Mieliauskienės knygos „Valgau ir lieknėju“ – klubo kalendoriaus pristatymas.
      Knygos autorė Alma Mieliauskienė – diplomuota medikė (mokslinį darbą dirbo Kardiologijos instituto psichologijos laboratorijoje, Kauno medicinos instituto mokslinio tyrimo sektoriuje), prieš 30 metų sulieknėjo 60 kg, sukūrė unikalią metodiką, pagal kurią jos klube ir skaitydamos knygas jau sulieknėjo tūkstančiai moterų. Prieš trisdešimtį metų Lietuvoje niekas, išskyrus medikus, nebuvo girdėjęs apie kalorijų skaičiavimą. Buvo manoma, kad žmonės to nesupras. Šiandien daugelis ne tik žino apie kalorijų skaičiavimą, bet yra skaitęs ir girdėjęs apie kultinio klubo "Valgau ir lieknėju“ įkūrėją.

Skaityti daugiau...

Stendas “Nojiečiai iš arti”

Skuodo savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje - paruoštas stendas “Nojiečiai iš arti”, skirtas literatės Adelės Mosteikienės gražiai gyvenimo jubiliejinei sukakčiai paminėti. Kūrybinės veiklos ir gyvenimo tėkmės akimirkos užfikstuotos nuotraukose bei eilėraščiuose. Stendas bus eksponuojamas iki gruodžio 14 d.

2%

Paremkite Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešąją biblioteką paskirdami iki 2% sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų. Jums tereikia nurodyti, kad savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc) norite pervesti Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešąjai bibliotekai.

Gyventojas turi teisę pateikti Prašymą (FR0512), pasibaigus mokestiniam laikotarpiui, iki kito mokestinio laikotarpio gegužės 1 dienos, o tikslinti — iki rugpjūčio 20 dienos.

Prašyme skirti mokesčio dalį galima nurodyti nuo 1 iki 5 metų paramos skyrimo laikotarpį.


Kodas: 188205155
Paramos gavėjo pavadinimas: SKUODO RAJONO SAVIVALDYBĖS R. GRANAUSKO VIEŠOJI BIBLIOTEKA BIRUTĖS G. 8 SKUODAS


VMI puslapyje pateikta išsami informacija apie deklaravimo naujoves.


ac

Foto galerija

Foto galerija

Duomenų bazės

Duomenu bazes

Konkursai, projektai

Konkursai, projektai