mobili versija | standartinė versija
main-image

LR Užsienio reikalų ministro Audroniaus Ažubalio padėka bibliotekai - knygos. 2010 m.

Laima Pačebutienė ir Jonas Grušas

Lapkričio 10 d. Klaipėdos Europos informacjos centre – Europe Direct – Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis Skuodo savivaldybės viešajai bibliotekai ir Klaipėdos apskrities viešajai Ievos Simonaitytės bibliotekai padovanojo knygų apie diplomatijos istoriją, Lietuvos užsienio politiką, tarptautinių santykių teoriją, praktiką ir kt.
Klaipėdos Europos informacjos vadovė Dalia Urbutytė apžvelgė centro veiklą ir papasakojo, kad intensyviai bendradarbiaujama su Skuodo savivaldybės viešąja biblioteka. Anot Urbutytės, ši biblioteka pasižymi gausiomis įdėjomis bei įgyvendintais projektais, renginiais Skuodo rajono visuomenei; informacijos apie Europos Sąjungą, Lietuvą Europos Sąjungoje pateikia ir kaimynams latviams.
LR užsienio reikalų ministras A. Ažubalis savo kalboje teigė, kad bibliotekų veikla neįkainojama. “Atitraukiate žmones nuo “bumčiko”, nuo “Slavianskij bazar” – tai svarbus darbas. Azijinė kultūra yra autokratinis modelis, o vakarietiškas – demokratinis.. Rūpinatės žmonių europietišku mentalitetu. Beveik septynerius metus esame Europos Sąjungoje. Tai ką jus darote, yra unikalu, labai reikalinga”.
Skuodo savivaldybės viešosios bibliotekos direktorius Jonas Grušas padėkojo ministrui už dovanas ir įteikė jam rajono literatų kūrybos rinktinę “Su meilė tievėške”. Taip pat pakvietė tapti naujojo bibliotekos rengiamo konkurso “Kuriame žemaitiškai” rėmėju-prizo steigėju. Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Laima Pačebutienė už dalykišką, vaisingą bendradarbiavimą bwi paramą, vystant intensyvius kultūrinius mainus su Kaliningrado srities kultūros įstaigomis ministrui A. Ažubaliui įteikė direktoriaus Juozo Šikšnelio pasirašytą padėkos raštą.
Ministro padovanotos knygos papildė bibliotekų fondus.