mobili versija | standartinė versija
main-image

Literatų klubas

Ant Jūros kranto

Užpraėjusio trečiadienio, rugpjūčio 28-osios, vakarą skuodiškiai literatai išsiruošė į Tauragę palydėti saulės. Kadangi jų bičiulių – šio miesto literatų klubo „Žingsniai“ – tradicinis renginys, į kurį buvo pakviesti, vadinasi „Saulėlydžio posmai“.

Skaityti daugiau...

Žemaičiai Suvalkijos sostinėje

Rugpjūčio 24 d. Skuodo literatų klubo „Nojus“ delegacija dalyvavo tradiciniame – jau keturioliktame – Marijampolės literatų klubo „Sietynas“ renginyje – poezijos skaitymuose „Po rugpjūčio dangum“.

Skaityti daugiau...

Idėja – kaip žvejui meškerė

Rugpjūčio 17-ąją Skuodo literatų klubo „Nojus“ nario Napoleono Reimonto sodyboje Laumių kaime įvyko Žemaitijos metams skirta poezijos vakaronė. Renginys padėjo rastis idėjoms, galinčioms praturtinti rajono kultūrinį gyvenimą, padėti pelnyti daugiau turistų dėmesio.

Skaityti daugiau...

Tarp skaičių ir raidžių

Aldona Anužienė – Skuodo literatų klube „Nojus“ toli gražu ne pirmoji ir ne vienintelė, kuriai gyvenime daugiau reikalų teko turėti su skaičiais nei su literatūra.

Skaityti daugiau...

Kad būtų ką prisiminti, toli važiuoti nereikia

Kartais faktai įtikina, jog tam, kad patirtum neišdildomų įspūdžių, visai nebūtina iškeliauti už jūrų marių – užtenka gerai apsidairyti aplinkui. O jeigu net su visu būriu bičiulių, potyriai dar stipresni.

Skaityti daugiau...

Sveikinimai Bronislavai!..

Liepos 21 d. Skuodo literatų klubo „Nojus“ narių delegacija dalyvavo Bukantėje, Žemaitės memorialiniame muziejuje, įvykusiame Žemaičių festivalyje. Jame surengtame ekspromto konkurse skuodiškė Bronislava Paulauskienė užėmė trečią vietą.

Skaityti daugiau...

Įvyko jau dvi

Pagal Žemaitijos metams skirtą projektą „Žemaitijos turtas – jos žmonės ir kalba“, kurį dalinai finansuoja mūsų rajono Savivaldybė, Skuodo literatų klubas jau surengė dvi tarmiškos poezijos popietes „Gimtuoji kalba vėsam kam pasabni“.

Skaityti daugiau...

Renginio geografija plečiasi

Liepos 6-ąją naujam gyvenimui prikeltame Kivylių dvare jau septintą kartą įvyko popietė „Muzika ir poezija sušildo sielą“. Privačiomis iniciatyvomis organizuojamo renginio geografija šiemet jau pasiekė ir Aukštaitiją – atvyko svečių iš Kėdainių. Bet pirmą kartą sulaukta ne tik jų – ir mūsų rajono valdžios.

Skaityti daugiau...

Ypatingoje vietoje

Birželio 21 d. gausi Skuodo literatų klubo „Nojus“ narių delegacija lankėsi unikalioje vietoje – šviesaus atminimo tautodailininko Vytauto Majoro sodyboje Jurgių kaime, Klaipėdos rajone. Čia šiemet įvyko tradiciniai Vasaros skaitymai, organizuojami Klaipėdos rajono savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos.

Skaityti daugiau...

„Vingiorykštės“ jubiliejus


Birželio 29 d. Plungės literatų klubas „Vingiorykštė“ atšventė savo veiklos 20-metį. Į jam paminėti skirtą renginį pakviestas ir vienas iš pirmųjų šios organizacijos bičiulių – Skuodo literatų klubas „Nojus“.
Skuodiškių organizacijai atstovavo jos vadovė Dalia Zabitienė, autorinių dainų kūrėjas ir atlikėjas Napoleonas Reimontas, literatės Danutė Lekniuvienė, Danguolė Pauliuvienė bei Rita Rupeikienė.

Skaityti daugiau...