mobili versija | standartinė versija
main-image

Literatų klubas

Viešėjome Tauragėje

Jau ne pirmus metus skuodiškiai literatai dalyvauja Tauragės literatų klubo „Žingsniai“ tradiciniame renginyje „Saulėlydžio posmai“.

Skaityti daugiau...

Pasibuvimas Laumėse

Rugpjūčio 22 d. Skuodo literatų klubas „Nojus“ buvo susirinkęs į tradicinį pasibuvimą pas savo narį, medžio drožėją, anot jo paties, liaudies menininką, autorinių dainų kūrėją ir atlikėją Napoleoną Reimontą Laumių kaime.

Skaityti daugiau...

Pas bičiulius Joniškyje

Rugpjūčio 19 d., pakviesti Joniškio literatų klubo „Audruvė“, puikiame Jakiškių dvare susitikome su bendraplunksniais poetais iš įvairių Lietuvos kampelių.

Skaityti daugiau...

Paminėta sukaktis

Rugpjūčio 11-ąją poetei Danutei Paulauskaite būtų sukakę 75-eri. Tačiau jau 16 metų, kai ji atgulė amžinojo poilsio. Nors tai nereiškia, jog nereikia prisiminti poetės gimimo sukakties. Tuo labiau, kai kraštietė visiškai pamiršta.

Skaityti daugiau...

„Poezijos pavasaris“ užsuko dukart

Šiemet dėl pasaulinės koronaviruso pandemijos tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris“ Lietuvoje vėlavo – nusikėlė į vasarą – ir vyko liepos 26 d.– rugpjūčio 9 d. Jis išskirtinis tuo, kad į mūsų rajoną užsuko ne vieną kartą, kaip iki šiol o du.

Skaityti daugiau...

Auksodėje, kur ūžė Žemaitija

Liepos 18 d. Mažeikių rajone, Auksodės kaime, įvyko festivalis „Ūž Žemaitėjė“. Spalvingoje jo programoje dalyvavo ir keletas Skuodo literatų klubo „Nojus“ narių.

Skaityti daugiau...

Vasaros skaitymuose

Liepos 17 d. Agluonėnų etnografinėje sodyboje Klaipėdos rajone įvyko „Vasaros skaitymai“, kurių tradicija tęsiasi dar nuo 1989-ųjų. Tad šiemet į renginį, organizuojamą Klaipėdos rajono savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos, susirinkta jau 31-ąjį kartą.

Skaityti daugiau...

Tradicinė, bes vis kitokia

Liepos 11-ąją Skuodo literatų klubo „Nojus“ nariai buvo nuvykę į Šventąją – surengta tradicinė „Diena prie jūros“. Pakeliui užsukta į Senąją Įpiltį – apžiūrėtas jos archeologinis kompleksas.

Skaityti daugiau...

Filmas turizmui skatinti

Pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Skuodo literatų klubui skirtas dalinis finansavimas projektui „Santarvė su gamta – santarvė su savimi“. Pagal šį projektą kuriamas turizmą mūsų rajone skatinantis filmas.

Skaityti daugiau...

Rašyti pradėjo iš meilės

Rimantas Piekus – tikras skuodiškis. Bet tuo ne tik nesiskundžia, o atvirkščiai – netgi didžiuojasi. Kadangi toks jau esąs – gyventi kur nors kitur nenorįs ir negalįs: kadaise užtekę vos ketverto mėnesių, kad suprastų, jog Šiauliai – ne jam... Nors netgi tais laikais, kai šiame mieste klestėjo įvairi pramonė ir mokėsi ne šimtai, o tūkstančiai studentų, jis savo dydžiu labai atsiliko nuo Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos...

Skaityti daugiau...

Subkategorijos