mobili versija | standartinė versija
main-image

2017 metų veiklos metraštis

Advento šviesoje

Gruodžio 16-ąją Skuodo literatų klubo „Nojus“ nariai Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos skaitykloje buvo susirinkę į adventinę popietę. Žvakių šviesos bei meditacinės muzikos sklidinoje erdvėje skambėjo ne tik eilės ar palinkėjimai, bet ir netikėti nuoširdūs atsivėrimai.

Skaityti daugiau...

Suburti laukimo

Gruodžio 14 d. Skuodo rajono savivaldybės Romualdo Granausko viešosios bibliotekos Senamiesčio filiale įvyko tradicinis adventinis renginys, subūręs įvairaus amžiaus žmones jaukiam pabuvimui ir pamąstymui apie laukimą. Tarp jų būta ir Skuodo literatų klubo „Nojus“ narių.

Skaityti daugiau...

Apskrities skaitovų šventėje

Gruodžio 9 d. Gargžduose, Klaipėdos rajono savivaldybės J. Lankučio viešojoje bibliotekoje, įvyko tradicinė Klaipėdos apskrities meninio skaitymo šventė „Diemedis“. Joje būta ir mūsų rajono atstovų.

Skaityti daugiau...

„Nojaus“ nominacija atiteko skuodiškei

Gruodžio 8 d. Skuode, P. Žadeikio gimnazijoje, įvyko tradicinis Žemaitijos regiono žemaitiškų skaitymų konkursas, kuriame dalyvavo per 80 skaitovų iš Skuodo, Plungės, Kretingos, Telšių, Klaipėdos miestų ir rajonų bei Rietavo savivaldybės. Skuodo literatų klubo „Nojus“ nominacija „Už Skuodo rajono literatų kūrybos populiarinimą“ įteikta Skuodo P. Žadeikio gimnazijos mokinei Jurgitai Noreikaitei.

Skaityti daugiau...

Tradiciniai rudeniniai

Lapkričio 10 d. Daukšiuose įvyko „Rudeniniai skaitymai“, kuriuos surengė Skuodo rajono savivaldybės Romualdo Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialas. Gana gausaus klausytojų bei žiūrovų būrio sulaukusiame tradiciniame renginyje būta ne tik poezijos, bet ir dainų bei šokio.

Skaityti daugiau...

Respublikinėje literatų šventėje – ir skuodiškiai

Lapkričio 4 d. Šilalės rajono literatų klubas „Versmė“ su Šilalės rajono savivaldybės viešąja biblioteka surengė Piliakalnių metams skirtą respublikinę literatų šventę „Nuo piliakalnių aukštumos“, į kurią pakviesti ir Skuodo literatų klubo „Nojus“ atstovai.

Skaityti daugiau...

Skuodiškių triumfas

Spalio 20-ąją Skuodo meno mokyklos salėje įvyko tradicinio žemaitiškos kūrybos konkurso, kurį organizuoja Skuodo rajono savivaldybės Romualdo Granausko viešoji biblioteka, „Koram žemaitėškā“ nugalėtojų apdovanojimo šventė. Daugiausiai prizų joje įteikta Skuodo literatų klubo „Nojus“ nariams.

Skaityti daugiau...

Su trimis mūzomis – jau trečią rudenį

Jau trečiąkart Klaipėdos regiono neįgaliųjų meninės raiškos ir sveikos gyvensenos asociacija „Trijų mūzų blyksniai“ (jai vadovauja pirmininkas J. Tiškus, literatų grupės vadovė G. Tiškuvienė, Kretingos rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas A. Juškėnas) mėgstančius kurti pakvietė į grafo Tiškevičiaus rūmus Kretingoje.

Skaityti daugiau...

Sukvietė rudens laiškai

Rugsėjo 24-ąją Šatraminių kaimo bendruomenės namuose būta nemažo sujudimo – čia įvyko poezijos šventė „Ruduo siunčia laiškus…“, į kurią susirinko ne tik Skuodo literatų klubo „Nojus“ nariai, bet ir sulaukta svečių iš kaimyninio Kretingos rajono.

Skaityti daugiau...

Lietuvos sostinėse atstovavo Žemaitijai

Rugsėjo 19 d. Trakų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir Vilniaus mokytojų namuose parodyta programa „Žemaičių kultūros diena“. Ją susirinkusiesiems dovanojo būrys skuodiškių: žemaitiškai rašantys rajono literatai; respublikos moksleivių, atliekančių liaudies kūrybą, konkurso „Tramtatulis“ dalyviai; žemaitiškų skaitymų rajono ir viso Žemaitijos regiono turų nugalėtojai bei prizininkai; respublikinių tarmiškos kūrybos konkursų laimėtojai ir kiti etninio identiteto puoselėtojai bei propaguotojai.

Skaityti daugiau...