mobili versija | standartinė versija
main-image

Su premjera, Adele!..

Tarp Skuodo literatų klubo „Nojus“ narių yra ne tik eilėraščius ar prozą rašančių literatų, bet ir artistų. Viena iš jų – Adelė Zubienė, jau keletą metų vaidinanti visoje Lietuvoje žinomame Skuodo rajono kultūros centro Žemaičių teatre.


Tradiciškai Skuodo rajono kultūros centro Žemaičių teatras, įkurtas ir vadovaujamas režisierius bei dramaturgo (taip pat prozininko, poeto ir vertėjo) Edmundo Untulio, į premjerą pakviečia Tarptautinei teatro dienai, kuri minima kovo 27-ąją, artėjant ar netrukus po jos. Šiemet, kaip jau tapo įprasta, paties teatro vadovo specialiai šiam kolektyvui parašyta pjesė suvaidinta kovo 29-ąją. Vaidmenis sukūrė teatro senbuviai Rasa Bernotienė, Stasys Vainoras, Adelė Zubienė, Tomas Matutis bei debiutantė Regina Ramanauskienė.
Skuodo literatų klubo „Nojus“ narė, iš daugelio renginių žinoma kaip gera skaitovė Adelė Zubienė suvaidino dėl neva milijoną loterijoje laimėjusio jaunikio su kitomis dviem konkurentėmis kovojančią našlę. Ir jos vaidyba abejingų nepaliko.
„Nojaus“ šeima pasveikino Adelę su premjera ir įteikė jai, kaip prieš Velykas dera, Zuikį su gyva gėle kuprinėje. Norėtųsi, kad ta gėlė augtų ir kuo dažniau džiugintų Adelę žiedais, o ji visus – savo naujais vaidmenimis.

Dalia ZABITIENĖ
Skuodo literatų klubo „Nojus“ prezidentė

Nuotraukos Dalios ZABITIENĖS ir Dalios RAGAUSKAITĖS

Nuotraukų galerija