mobili versija | standartinė versija
main-image

Pagerbė mokytoją, patarėją, kūrybos vertintoją

Balandžio 5 d. Skuodo rajono savivaldybės Romualdo Granausko viešojoje bibliotekoje įvyko poeto Stasio Jonausko 70-mečiui skirta popietė „Išgirdęs žolės balsą“. Joje gausiai dalyvavo ir Skuodo literatų klubo „Nojus“ nariai.


Kol nebuvo šiemet jau septynioliktuosius savo gyvavimo metus skaičiuojančio Skuodo literatų klubo „Nojus“, visi rajono kūrybingieji būrėsi prie laikraščio „Mūsų žodis“ redakcijos. Juos būrė tame leidinyje kuriantiesiems skirtą puslapį ruošęs poetas Stasys Jonauskas – organizavo susiėjimus, susitikimus su kitų rajonų literatais. O ne vieno mūsų rajono kūrėjo pradžių pradžia, t. y. pirmoji publikacija, – būtent šiame laikraštyje išspausdintas kūrinys. Jau nekalbant apie 1993 m. „Mūsų žodžio“ redakcijos išleistą Skuodo rajono literatų kūrybos rinktinę „Prie Bartuvos ir Luobos“, kurios sudarytojas bei redaktorius buvo Stasys Jonauskas. Nors ne vienam kūrėjui jis buvo ir mokytojas, patarėjas, kūrybos vertintojas – ne vienas iki šiol jam dėkingas už pastabas, patarimus, pasiūlymus.
Tad balandžio 5-ąją Skuodo rajono savivaldybės Romualdo Granausko viešosios bibliotekos surengtoje popietėje „Išgirdęs žolės balsą“ dalyvavę 15 literatų klubo „Nojus“ narių padėkojo šios organizacijos Garbės nariui Stasiui Jonauskui už jo pagalbą bei rūpestį ir palinkėjo sveikatos, ilgų gyvenimo metų.
O „Nojaus“ narė Aldona Mončienė dar ir savo knygelę vaikams įteikė, prašydama ją perduoti vienam iš trejeto poeto sūnų, auginančių po dvi atžalas.

Dalia ZABITIENĖ
Skuodo literatų klubo „Nojus“ prezidentė

Nuotraukos Augenijaus ZABIČIO

Nuotraukų galerija