mobili versija | standartinė versija
main-image

Ne tik save parodyti, bet ir į kitus pažiūrėti

Skuodo literatų klubas „Nojus“ ne tik organizuoja renginius pats, bet ir noriai dalyvauja organizuojamuose kitų. Kaip dalyvis ar kaip žiūrovas, klausytojas.


Tam, kad prasiplėstų akiratis, būtų praturtintas žinių bagažas, klubo nariai noriai dalyvauja įvairiuose tą leidžiančiuose renginiuose. O ar gali kas rašantiems poeziją būti įdomiau, kaip dainuojamoji poezija?! Tad vos keleto iš 20-ies minėtos organizacijos narių tetrūko, kai kovo 23 d. Skuodo muziejuje tradicinės rajono kūrėjų darbų velykinės parodos atidaryme koncertavo bardas iš Klaipėdos Jonas Baltokas, o eiles skaitė Edita Miranavičiūtė. O kaip gi kitaip: tarp J. Baltoko atliekamų dainų – ir skuodiškio poeto Stasio Jonausko tekstais.
Tie, kuriuos domina sveika gyvensena – rūpi gerinti savijautą ir mažinti savo biologinį amžių, balandžio 17 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje susirinko pasiklausyti paskaitos „Sveikata ir sveika gyvensena“, kurią skaitė Klaipėdos universiteto profesorius Algimantas Mečislovas Olšauskas, jau 50 metų eksperimentuojantis su vaistažolėmis, daržovėmis bei kitais Lietuvoje augančiais augalais ir viską išbandantis praktiškai.
Na, o štai balandžio 15 d. keletas Skuodo literatų klubo „Nojus“ narių nuvažiavo į Salantų (Kretingos r.) kultūros centrą palaikyti savo kolegės Danguolės Pauliuvienės. Ji su Adelija Riepšiene – grupės „Kvietkas“, dalyvaujančios Lietuvos humoro sambūryje „Juokis“, įkurtame ir vadovaujamame mūsų kraštiečio, režisieriaus bei scenaristo Vaclovo Vičiaus, narės. Tiksliau „sukasi“ tarp 30-ies geriausių šalies humoro kolektyvų. Džiugu, jog mūsiškių pasirodymas susirinkusiųjų nenuvilia. Taip buvo ir sausakimšoje Salantų kultūros centro salėje, kur „Kvietkas“ pasirodė su dar penkiais kolektyvais.


Dalia ZABITIENĖ
Skuodo literatų klubo „Nojus“ prezidentė
Nuotraukos autorės ir Augenijaus ZABIČIO

Nuotraukų galerija