mobili versija | standartinė versija
main-image

Pajustas žodžio artumas

Rugsėjo 15-ąją Skuodo literatų klubo „Nojus“ atstovai Skaudvilėje (Tauragės r.) dalyvavo poezijos ir muzikos šventėje „Žodžio artumas“.
Ši popietė papildė „Šimtmečio Skaudvilės miesto šventės 2018“ renginius bei suteikė galimybę išgirsti literatų ir bardų iš įvairių šalies kampelių: Šiaulių, Kelmės, Kėdainių, Tauragės, Raseinių, Šilalės, Naujosios Akmenės, Šilutės  rajonų bei kitur.


Renginį suorganizavo ir skuodiškius į jį pakvietė Skaudvilės literatų klubas „Laiko lašai“, kuriam vadovauja režisierė bei dramaturgė Zita Jurevičienė.
Pirmojon viešnagėn pas skaudviliškius be Skuodo literatų klubo prezidentės, šių eilučių autorės Dalios Zabitienė, buvo nuvykę jo nariai Adelė Zubienė, Danguolė Pauliuvienė ir Napoleonas Reimontas. Asmeniškai „Laiko lašų“ vadovės pakviestas „Nojui“ nepriklausantis skuodiškis kūrėjas Pranis Žvinklys.
„Prisiminimai nors akimirkai sustabdo pašėlusiu greičiu lekiantį laiką. O jeigu tie prisiminimai lydimi gerų emocijų, laikas tampa nebe toks svarbus, nes vis norisi grįžti į tokius prisiminimus,“ – savo interneto socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, netrukus po renginio dalindamasi nuotraukose užfiksuotomis jo akimirkomis, parašė Zita Jurevičienė. Ir nelabai ką prie tokių žodžių bepridursi – tikra tiesa.

Dalia ZABITIENĖ
Skuodo literatų klubo „Nojus“ vadovė
Nuotraukos Augenijaus ZABIČIO

Nuotraukų galerija