mobili versija | standartinė versija
main-image

„Versmės“ jubiliejuje

Lapkričio 10 d. Skuodo literatų klubo „Nojus“ atstovai – Birutė Strakšytė, Adelė Viskontienė, Napoleonas Reimontas ir Robertas Ramonas – buvo nuvykę pasveikinti savo bičiulių – Šilalės literatų klubo „Versmė“ narių – su jų veiklos 20-mečiu.

Iškilmingas jubiliejaus paminėjimas įvyko Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, kur ir įsikūręs minėtas klubas.
Apie „Versmės“ nueitą kelią, išleistus leidinius, almanachus, surengtus renginius, bičiulius, draugus, netektis ir atradimus papasakojo visus šiuos 20 metų klubui vadovaujanti bibliotekininkė Stefa Minutaitė.
Kolegų ir bičiulių su gražiu jubiliejumi be mūsų, skuodiškių, atvyko pasveikinti literatai iš Tauragės, Varnių, Rietavo, Plungės, Marijampolės, Raseinių, Laura Lu iš Telšių, Rima Petrilevičienė iš Kėdainių, Jaunius Kulnys iš Šiaulių.
Mus pasitiko muzika, dainos bei Miško fėja su nuostabia drauge. Paragavome stebuklingo šaltinio versmės vandens, buvo išsakyta daug gražių žodžių, perskaityta smagių eilių, palinkėjimų, sveikinimų, padainuota dainų.
Mes, skuodiškiai, taip pat nuvykome su dovanomis, eilėraščių posmais, o Napoleonas Reimontas šia proga net dainą paskyrė.
Padėkojome kolegoms šilališkiams už bendrystę, pakvietimą ir palinkėjome stiprios sveikatos, kūrybinės ugnelės, neišsenkančio optimizmo bei gyvenimo džiaugsmo. Sakoma, kad nuoširdūs palinkėjimai dažnai išsipildo...
 
Birutė STRAKŠYTĖ
Skuodiškių delegacijos vadovė
Nuotraukos iš autorės archyvo

Nuotraukų galerija