mobili versija | standartinė versija
main-image

Tarp laureatų – ir mūsiškė

Kovo 30 d. Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje įvyko respublikinio humoro eilių konkurso „Humoro medis – 2019“ baigiamasis renginys – laureatų apdovanojimo šventė.

Respublikinis humoro eilių konkursas „Humoro medis – 2019“ – tradicinis, jau ketvirtasis, renginys, kurį suorganizavo Labdaros ir paramos fondas „Baltasis balandis“, vadovaujamas Aldonos Širvinskienės. Šiemet šiam konkursui savo kūrybos pateikė 57 autoriai iš visos Lietuvos. Tarp jų – ir mūsų rajono kūrėjai: skuodiškis Pranis Žvinklys bei Skuodo literatų klubo „Nojus“ narės Adelė Semenavičienė ir Elena Janušaitienė.
Į baigiamąjį „Humoro medžio – 2019“ renginį susirinko kelios dešimtys šio konkurso dalyvių, kurie paskaitė savo kūrybos ne tik lietuvių bendrine kalba, bet ir įvairiomis tarmėmis bei patarmėmis. Žemaitiškai – tiktai vienas – skuodiškis Pranis Žvinklys, kaip pats sakė, Žemaitijos metais tiesiog norėjęs aukštaičiams parodyti savo gimtosios kalbos skambumą. Tačiau, nors rašyti tarmiškai šiam konkursui draudžiama nebuvo, tai nelaikyta geru sumanymu, o tuo labiau – pranašumu. Tad nė vienas iš taip rašiusiųjų tarp konkurso laureatų nepateko.
O laureatų šįsyk būta ketverto. Tarp jų – trečią vietą užėmusi Skuodo literatų klubo „Nojus“ narė, salantiškė Adelė Semenavičienė.
Be diplomų ir gėlių kiekvienas laureatas gavo po originalų keramikos kūrinį – išvaizdų medalį.
Visų humoro eilių konkurso „Humoro medis – 2019“ dalyvių kūryba išspausdinta to paties pavadinimo almanache.

Dalia ZABITIENĖ
Nuotraukos autorės

Nuotraukų galerija