mobili versija | standartinė versija
main-image

„Vingiorykštės“ jubiliejus


Birželio 29 d. Plungės literatų klubas „Vingiorykštė“ atšventė savo veiklos 20-metį. Į jam paminėti skirtą renginį pakviestas ir vienas iš pirmųjų šios organizacijos bičiulių – Skuodo literatų klubas „Nojus“.
Skuodiškių organizacijai atstovavo jos vadovė Dalia Zabitienė, autorinių dainų kūrėjas ir atlikėjas Napoleonas Reimontas, literatės Danutė Lekniuvienė, Danguolė Pauliuvienė bei Rita Rupeikienė.
Na, o be skuodiškių ir plungiškių į renginį, įvykusį Plungės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, susirinko literatai kone iš pusės Lietuvos: iš Šilalės, Kėdainių, Telšių, Kelmės, Šiaulių, Rietavo, Palangos, Klaipėdos, Alytaus, Joniškio bei kitur. Savo apsilankymu Adelės Daukantaitės vadovaujamą „Vingiorykštę“ ir jos svečius tądien pagerbė net Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis. Skalbėjo eilės, dainos, muzika. Netrūko nei gražių palinkėjimų, nei gėlių, nei simbolinių ir daug pasakančių dovanų. O koks gimtadienis be vaišių?! Kadangi galiausiai lietumi grasinęs dangus nusigiedrijo, jų turtingo stalo būta bibliotekos kieme, kuris įsiterpia į puošniųjų Plungės, arba Oginskių, rūmų parką. Tad ko daugiau bereikia?! Ypač, kai esama senų bičiulių ar pasiruošusių užmegzti naujas pažintis bendraminčių apsuptyje.
Skuodo literatų klubas „Nojus“ savo veiklos 20-metį minės 2001-ųjų pabaigoje. Nors idėjos, kaip jį atšvęsti originaliai, atitrūkstant nuo įprastų tokių švenčių modelių, generuojamos jau dabar.
Dalia ZABITIENĖ
Skuodo literatų klubo „Nojus“ prezidentė
Nuotraukos Danutės LEKNIUVIENĖS ir iš jos archyvo

Nuotraukų galerija