mobili versija | standartinė versija
main-image

Vasaros išlydėtuvės

Skuodo literatų klubas „Nojus“ priėmė savo nario Rimanto Piekaus kvietimą į svečius ir rugsėjo 6-ąją gana gausiai susirinko jo kolektyviniame sode.


Čia atšvęstas ne tik tą mėnesį gimusios „nojietės“ Staselės Jurgilevičienės gimtadienis, bet ir Adelės Zubienės skaitomomis Pauliaus Širvio eilėmis paminėtas šio poeto gimimo 100-metis. Be to, kolegos literatai su specialiu prizu III konkurse „Haiku Palangai“, kurio dalyvių pagerbimo ir nugalėtojų apdovanojimo šventė buvo įvykusi išvakarėse, pasveikino Danutę Lekniuvienę. Jai apdovanojimą pelnė haiku Šventosios legendai, tikram kuršiui, savamoksliui archeologui Mikeliui Balčiui. O jis, 2001-aisiais Latvijos Prezidentės Vairos Vīkės-Freibergos apdovanotas Trijų žvaigždžių ordinu, ne tik pats lankėsi Skuode, bet ir pernai buvo aplankytas Skuodo literatų klubo „Nojus“ narių.
Oras vasaros išlydėtuvėms pasitaikė kaip užsakytas. Susirinkusiųjų nuotaika buvo puiki... Tad pasibūta išties šauniai. „Nojiečiai“ be galo dėkingi Rimantui ir jo draugei Nerutei už svetingumą.  
O prieš šią iškylą pasveikinti su gražia sukaktimi į namus užsukta kurį laiką koja kojon žengti su klubu – dalyvauti visose jo veiklose – negalinčios „nojietės“ Adelės Viskontienės.

Dalia ZABITIENĖ
Skuodo literatų klubo vadovė
Nuotraukos Augenijaus ZABIČIO

Nuotraukų galerija