mobili versija | standartinė versija
main-image

Kodėl paršiukas?

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Didžiųjų Rūšupių filialo Mažųjų Rūšupių knygų išdavimo punkte įvyko vaikų skaitymo lenktynių ,,Kas daugiau knygutyčių“ apibendrinimo popietė. Lenktynės vyko nuo balandžio 1d. iki rugsėjo 15d.

Skaityti daugiau...

Floristikos edukacinis užsiėmimas „Žiemos švenčių belaukiant“

Lapkričio 7 d. 19 val. Daukšių kaimo bendruomenės salėje vyko floristikos edukacinis užsiėmimas „Žiemos švenčių belaukiant“. Užsiėmimo vadovė floristė Vita Žiogienė supažindino mokymo dalyves su floristikos subtilybėmis bei dalijo daugybę naudingų patarimų kuriant šventines dekoracijas ir puošmenas savo namams.

Skaityti daugiau...

Popietė „Būkim saugūs kelyje“

Lapkričio 6 dieną Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Šliktinės filialo vyresnioji bibliotekininkė V. Pocienė pakvietė moksleivius į popietę „Būkim saugūs kelyje“. Tai prevencinis renginys. Susirinkę vaikai stebėjo skaidres ir klausėsi bibliotekininkės pasakojimo apie tai, kaip reikia elgtis kelyje. Daug dalykų jau visi žinojo, bet prisiminti, pakartoti buvo naudinga. Paskui žiūrėjo visi filmukus apie atšvaitų naudą, apie tai, kaip teisingai juos naudoti. Po to vyko viktorina – gera proga pasitikrint ką žinom ir mokam, proga susimąstyt, ką darom negerai. Pabaigoje visi gavo po atšvaitą.

Rytmetis ,,Žaidimų viktorina“

Ankstyvą lapkričio 7 d. rytmetį pradėjome neįprastai. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje apsilankė trečios klasės mokiniai su mokytoja Elida Daniuviene iš Ylakių gimnazijos.

Skaityti daugiau...

Juozo Baltušio knygos „Vietoj dienoraščio. 1970-1975“ atgarsiai Skuode

Lapkričio 6 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje buvo susirinkęs Skaitytojų klubas. Tai buvo spontaniškas kelių šio klubo narių noras, kuo greičiau aptarti, perskaitytą Juozo Baltušio knygą „Vietoj dienoraščio. 1970-1975“.

Skaityti daugiau...

Žaidimai anglų kalba su Hale


    Dažnai į biblioteką vaikai užsuka ne tik knygeles pasikeisti, bet ir su draugais susitikti, pasišnekučiuoti ar pažaisti. Ne išimtis buvo ir lapkričio 5 d. vakaras.

Skaityti daugiau...

Žemaitiškos knygos ,,Blezdingas prasklēd žėidus“ pristatymas

2019 metų lapkričio mėnuo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko bibliotekai išskirtinis ir kitoks, tuo pačiu labai svarbus ir istorinis, nes vykdo projektą „Blezdingas prasklēd žėidus“, kuris skirtas Žemaitijos metams paminėti. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Skaityti daugiau...

Žiemos švenčių belaukiant

2019 m. lapkričio 5 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Šauklių filiale vyko floristikos edukacinis užsiėmimas „Žiemos švenčių belaukiant“. Užsiėmimas vykdomas įgyvendinant Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos projektą „Atverkime duris kūrybai“, kurį dalinai finansuoja Skuodo rajono savivaldybė iš kultūros plėtros ir bendruomenių aktyvinimo veikloms finansuoti fondo. Užsiėmimą vedė ir savo žiniomis pasidalino floristė Vita Žiogienė.

Popietė „Žaidžiam ir mokomės“

Lapkričio 5 dieną Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Šliktinės filialo Notėnų knygų išdavimo punkte vyko popietė „Žaidžiam ir mokomės“.

Skaityti daugiau...

Skaitmeninio raštingumo mokymai Šaukliuose

Lapkričio 4 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Šauklių filiale vyko nemokami skaitmeninio raštingumo mokymai vykdomi pagal projektą „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Patobulinti savo skaitmeninio raštingumo žinias į biblioteką susirinko 10 žmonių grupė. Mokymų programa: „Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas“. Mokymus vedė informacinių technologijų specialistas Vidmantas Sruogis.