mobili versija | standartinė versija
main-image

Paskaita apie sveiką gyvenseną

Balandžio 17 D. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje vyko paskaita „Sveikata ir sveika gyvensena“, kurią skaitė Klaipėdos Universiteto Botanikos sodo įkūrėjas, profesorius Algimantas Mečislovas Olšauskas, jau 50 metų studijuojantis ir eksperimentuojantis su vaistažolėmis, daržovėmis bei kitais Lietuvoje augančiais augalais ir pats viską išbandantis praktiškai. Taip pat jis pristatė savo neseniai parašytą ir išleistą knygą „Sveikatos gidas: Gydomųjų augalų žinynas“.

Skaityti daugiau...

Edukacinė valandėlė „Hanso Kristiano Anderseno pasakos“

Edukacinė valandėlė „Hanso Kristiano Anderseno pasakos“ Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filiale vyko balandžio mėnesio 10 dieną. Joje dalyvavo trečios klasės mokiniai su mokytoja Elida Daniuviene.

Skaityti daugiau...

Popietė „Draugausi su knyga – būsi išmintingas“

„Niekas taip neišjudina ir neugdo vaiko fantazijos kaip knyga“. Šiais Astridos Lindgren žodžiais balandžio 12 d. Skuodo rajono Šačių pagrindinėje mokykloje pradėta popietė „Draugausi su knyga – būsi išmintingas“, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti.

Skaityti daugiau...

Edukacinis užsiėmimas „Piešiam. Spalvinam. Atsipalaiduojam.“

Nepabūgusios stipraus pavasarinio vėjo balandžio 11 d. 12 valandą į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vižančių filialą susirinko smalsiausios moterys piešti fraktalų.

Skaityti daugiau...

Linksmadienis bibliotekoje su knyga ir mylimiausiu augintiniu

Balandžio 6 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Šauklių filiale vyko popietė „Linksmadienis bibliotekoje su knyga ir mylimiausiu augintiniu“. Renginys skirtas, Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti.

Skaityti daugiau...

Kompiuterinio raštingumo mokymai Daukšiuose

Balandžio 11 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialo bibliotekininkė Vilma Simaitienė pakvietė Daukšių kaimo gyventojus į kompiuterinio raštingumo mokymus „Gyventojų pajamų ir turto deklaravimas“.

Skaityti daugiau...

„Narkotikų žavesys ir siaubas“

Balandžio 10 dieną Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Senamiesčio filiale vyko prevencinis renginys skirtas jaunimui, apie narkotinių bei psichotropinių medžiagų vartojimą ir jų sukeliamas pasekmes „Narkotikų žavesys ir siaubas“.

Skaityti daugiau...

Literatūrinė popietė „Skaitykime ir žaiskime“

Balandžio 6 d. 12 valandą Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vižančių filialas pakvietė jaunuosius skaitytojus į literatūrinę popietę „Skaitykime ir žaiskime“. Tai viena iš skaitymo skatinimo projekto „Popieriniai knygutyčių labirintai“ veiklų.

Skaityti daugiau...

„Mirksnis, kai švietė dangus“

Balandžio 5 dienos popietę Skuodo rajono savivaldybės Romualdo Granausko viešosios bibliotekos skaitykloje vos tilpo lankytojai. Čionai į jubiliejinį poeto Stasio Jonausko vakarą „Išgirdęs žolės balsą“ susirinko gausus būrys jo draugų, kolegų, gerbėjų bei artimųjų. Jubiliato pasveikinti atvyko jo bičiuliai iš Klaipėdos rašytojų sąjungos – Nijolė Kepenienė, Dainius Sobeckis, Danielius Milašauskas bei vertėjas Sergėjus Isajevas (slapyvardis Clandestinus), išvertęs į rusų kalbą K. Donelaičio poemą „Metai“.

Skaityti daugiau...

Atvelykio šventė Notėnuose

Atvelykis dar vadinamas mažosiomis Velykėlėmis, kurios švenčiamos pirmajį sekmadienį po Velykų, kitaip dar jos vadinamos vaikų velykėlėmis. Tą dieną vėl dažomi kiaušiniai, ridenami margučiai, supamasi sūpynėse, krikšto motinos lanko savo krikšto vaikus.

Skaityti daugiau...