mobili versija | standartinė versija
main-image

Prieš velykinėse dirbtuvėlėse – margaspalvis kirminiukas

Balandžio 16 d. popietę Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje velykinių darbelių dirbtuvėlėse buvo linksma prieššventinė nuotaika. Šį kartą kūrėme darbelius iš kiaušinių dėklų.

Skaityti daugiau...

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje – skaitmeninio raštingumo mokymai

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje pirmoji lankytojų grupė jau baigė projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo mokymus „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“.

Skaityti daugiau...

Literatūrinė-edukacinė popietė „Jaunosios dovana“

2019 metų balandžio 11 dieną, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos M. Rūšupių punkte vykusioje literatūrinėje-edukacinėje popietėje „Jaunosios dovana“, žinias apie būdą senovės lietuvių kalnėnų ir žemaičių, gilino ir kumštines pirštines žemaitiškais raštais margino auksarankės iš Aleksandrijos, Pašilės, M. Rūšupių kaimų ir Skuodo miesto. Tai viena iš Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos vykdomo projekto „Iš amžių glūdumos į šiandieną per amatus ir kultūrą“ veiklų. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba. (www.ltkt.lt)

Skaityti daugiau...

Spalvotas kelias į save

Gražią saulėtą pavasario popietę, balandžio 12 dieną, bibliotekoje lankėsi 8 klasės mokinės kartu su mokytoja Margarita Sruogyte. Vyresnioji bibliotekininkė Jolanta Šlečkienė mokiniams pristatė fraktalų piešimo metodą ir pagal šį metodą mokiniai kartu su mokytoja nusipiešė po diagnostinį fraktalą.

Skaityti daugiau...

Smagi viešnagė bibliotekoje

Gražų balandžio 12 d. rytą Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje lankėsi Barstyčių pagrindinės mokyklos I–IV klasių mokiniai, lydimi mokytojų Reginos Petrikienės ir Astos Andriekienės.

Skaityti daugiau...

Vaikų biblioteką puošia moksleivių darbai

Pavasaris – ne tik gamtos atbudimo, bet ir naujų, gražių darbų pradžios metas. Ryškesnių spalvų į savo aplinką sumanė įlieti ir Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės. Nuo balandžio 11 dienos vaikų bibliotekoje eksponuojama Skuodo meno mokyklos Dailės skyriaus moksleivių keramikos darbų ir piešinių paroda, surengta, bendradarbiaujant su šios mokyklos pedagogais.

Skaityti daugiau...

Ebru menas

Balandžio 10 dieną 10.30 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas – tapyba ant vandens, dar vadinamas ebru menu.

Skaityti daugiau...

„Ką slepia pasakų skara“

Balandžio 5 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Mosėdžio filiale įvyko popietė, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Popietėje dalyvavo Mosėdžio gimnazijos 3a klasės mokiniai ir mokytoja A. Kleivienė.

Skaityti daugiau...

Pasaulinė paukščių diena respublikiniame V. Into akmenų muziejuje

Balandžio 1 – ąją, respublikiniame V. Into akmenų muziejuje, kartu su Mosėdžio vaikų lopšelio – darželio auklėtinių grupe (auklėtoja M. Leilionienė) minėjome pasaulinę paukščių dieną.

Skaityti daugiau...

Iš Skuodo – į kūrybos kelią. Koks jis?

Balandžio 3 dienos popietę Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos skaitykloje vyko popietė „Rašytoja Bronė Buivydaitė Skuode“. Popietėje dalyvavo Lionė Lapinskienė, Komunikacijos centro „Kalba. Knyga. Kūryba“ vadovė iš Panevėžio ir Alma Ambraškaitė, A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus Rašytojų skyriaus vedėja iš Anykščių.

Skaityti daugiau...