mobili versija | standartinė versija
main-image

Rytmetis „Nuo knygos iki ženkliuko“

Sausio 16 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius sulaukė svečių iš Ylakių gimnazijos. Tądien atvyko ketvirtos klasės mokiniai su mokytoja Roma Pociuviene.

Skaityti daugiau...

Skaitmeninio raštingumo mokymai Ylakiuose

Sausio 15 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filiale vyko skaitmeninio raštingumo mokymai pagal pažengusiųjų mokymo programą .„Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: Efektyvus laiko planavimas ir bendradarbiavimas“. Mokymai vykdomi pagal Europos regionų plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto finansuojamą projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga skaitmeninė bendruomenė“. Mokymo dalyviai išklausė 6 val. mokymų kursus, kuriuos vedė informacinių technologijų specialistas Vidmantas Sruogis.

Laisvės gynėjų diena Lenkimuose

Sausio 13-oji – tai tokia diena, kada prisimename 1991 metus, kuomet susitelkę Lietuvos žmonės kovojo prieš svetimos šalies agresiją ir gyva jungtimi apkabino visą Lietuvą. Tik tokio susitelkimo dėka sugebėjome išgyventi kaip tauta ir kaip valstybė. Prisiminimai išlieka gyvi, kaip ir noras šią dieną pasitikti su džiaugsmu ir pagarba.

Skaityti daugiau...

Darželinukų diena bibliotekoje

Sausio 10 d. Skuodo rajono savivaldybės R.  Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje apstu pačių mažiausių bibliotekos skaitytojų. Praleidę rytmetį su viena Skuodo vaikų lopšelio-darželio grupe „Buratinai“, netrukus atvyko kitos dvi grupės, tai „Gudručiai“ su auklėtoja Rasa Butavičiene ir „Smalsučiai“ su auklėtoja Sada Kubiliene.

Skaityti daugiau...

Rytmetys su monstriuku apie biblioteką

2020 m. sausio 10 d. rytą į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių atskubėjo Skuodo vaikų lopšelio-darželio grupė „Buratinai“ ir jų auklėtojos Eglė Šimkienė ir Renata Vinogradovė.

Skaityti daugiau...

Skaitmeninio raštingumo mokymai

Sausio 6, 8 dienomis Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje vyko nemokami skaitmeninio raštingumo mokymai, vykdomi pagal projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“, finansuojama Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Mokymuose dalyvavo Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai, kuriems mokymus vedė informacinių technologijų mokytojas V. Sruogis. Mokymų dalyviai buvo mokomi pagal programą, kuri skirta susipažinti su skaitmeninių nuotraukų redagavimo, koliažo ir animacijų kūrimo galimybėmis. Mokymu metu klausytojai sužinojo kaip saugiai ir atsakingai skelbti ir dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais internete.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus informacija

„Per žemę ateina Kalėdos“


Gruodžio 23 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Kaukolikų filiale vyko rytmetis vaikams, „Per žemę ateina Kalėdos“.

Skaityti daugiau...

„Edukacinė – pažintinė valandėlė „Knygelių namai“

Sausio 7 dieną Skuodo savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filiale svečiavosi Ylakių vaikų lopšelio darželio priešmokyklinė vaikų grupė „Bitutės“ su mokytoja Rūta Freimutiene ir mokytojos padėjėja Loreta Mikalauskiene.

Skaityti daugiau...

Linksmas susitikimas su Kalėdų Seneliu

Gruodžio 20 d. Skuodo rajono kultūros centro Lenkimų skyriaus Kolonų salėje Lenkimų mokinukai ir patys mažiausieji seniūnijos gyventojai vaikai susitiko su Kalėdų Seneliu.

Skaityti daugiau...

Popietė „Nuoskaudų atleidimas ir susitaikymas“

Gruodžio 19 d. į Skuodo rajono savivaldybės administracijos Šačių seniūnijos salę rinkosi šatiškiai į „Nuoskaudų atleidimo ir susitaikymo“ popietę, kuri vyksta kiekvienais metais.

Skaityti daugiau...