mobili versija | standartinė versija
main-image

Pirmieji Stasio Jonausko skaitymai Gėsaluose

Rugpjūčio 4 d. poezijos pavasaris, dėl karantino nukeltas į rugpjūtį, užsuko į Gėsalus, kur vyko pirmieji, tradiciniais tapsiantys, Stasio Jonausko skaitymai. Tai vienas iš tarptautinio festivalio „Poezijos pavasaris 2020“ renginių. Šie skaitymai labai svarbūs bendruomenei, jaunimui, nes kiekvienas turi pažinti savo krašto iškilius žmones, gerbti jų atminimą.

Skaityti daugiau...

Mosėdyje, spalvų, kvapų ir grožio pripildytoje oazėje, karaliavo poezija

Liepos 28 d., kad ir pavėlavęs dviem mėnesiais, „Poezijos pavasaris 2020“ sugrįžo į tradicinę vietą. Jau penktą kartą gražiausioje Mosėdžio vietoje, Vaclovo Into sodybos akmenų krateryje vyko tradiciniai kraštiečio poeto Vytauto Brenciaus skaitymai „Po klajonių ženklu“. Tai vienas iš tarptautinio festivalio „Poezijos pavasaris 2020“ renginių.

Skaityti daugiau...

Į būrį sukvietė tradicinė šventė

Liepos 26 d. Lenkimuose buvo švenčiamos Oninės. Vidurdienį Lenkimų Šv. Onos bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios bei sveikinamos tos dienos varduvininkės Onos. O po šv. Mišių visi rinkosi Lenkimų miestelio centre, kultūros centro kiemelyje.

Skaityti daugiau...

Tautodailės metų renginiai

2020 m. liepos 20 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Kaukolikų filiale vyko tautodailininkės Nijolės Rindeikienės tekstilės darbų parodos pristatymas.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su savanore Laura iš Ispanijos

Liepos 23 d. 14.00 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Aleksandrijos filiale vyko susitikimas su savanore iš Ispanijos Laura de Blass Rincon. Laura įdomiai ir nuotaikingai prisistatė save bei visus sudomino pasakojimais apie savo šalį Ispaniją. Daug įdomaus ir naudingo sužinojome. Likome sužavėti ispanų kalbos, kurios skambesio teko išgirsti kalbantis su kraštiečiu, atostogaujančiu pas mus. Dėkojame Giedriui Lekstučiui, padėjusiam suprasti ir susikalbėti su Laura.

Aleksandrijos filialo vyresnioji bibliotekininkė
Aušra Gadeikienė

Tautodailininkės Bronislavos Steponavičienės darbų paroda

Liepos 23 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filiale atidaryta ylakiškės audėjos tautodailininkės Bronislavos Steponavičienės kūrybinių darbų paroda.

Skaityti daugiau...

Keliavome po Ispaniją

Liepos 16 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Mosėdžio filiale vyko popietė – susitikimas su savanore Laura de Blas Rincon iš Ispanijos.

Skaityti daugiau...

Vasaros Skaitykla

Mūsų vasaros skaitykloje veiklos vyksta! Liepos 21 d. šurmulys vis nerimo, mes ir vėl sulaukėme gausaus būrio vaikų: vyko kūrybinės veiklos, žaidimai, dalinome prizus. Gera nuotaika ir šypsena veide garantuota! Laukiame visų darbo dienomis 13.00–17.00 val.

Žvejų varžybos Mosėdyje

Liepos 10 d. Mosėdžio tvenkinyje vyko žvejų varžybos, skirtos rašytojui R. Granauskui atminti. Mosėdyje jos rengiamos jau antrą kartą. Varžybose dalyvavo 14 žvejų mėgėjų ne tik iš mūsų rajono, bet ir iš Latvijos respublikos.

Skaityti daugiau...

Edukacinis užsiėmimas „Šilko vingiai“

Liepos 10 d., penktadienį, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Šačių filialo Rukų knygų išdavimo punkte vyko edukacinis užsiėmimas „Šilko vingiai“.

Skaityti daugiau...