mobili versija | standartinė versija
main-image

Saugaus interneto savaitė „Kuriame geresnį internetą kartu“

Vasario 10 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko parodėlė „Internetas knygose“. Vasario 10-15 dienomis vyksta tarptautinė saugaus interneto savaitė „Kuriame geresnį internetą kartu!“.

Skaityti daugiau...

Rytmetis „Nuo knygos iki ženkliuko“

Sausio 16 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius sulaukė svečių iš Ylakių gimnazijos. Tądien atvyko ketvirtos klasės mokiniai su mokytoja Roma Pociuviene.

Skaityti daugiau...

Darželinukų diena bibliotekoje

Sausio 10 d. Skuodo rajono savivaldybės R.  Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje apstu pačių mažiausių bibliotekos skaitytojų. Praleidę rytmetį su viena Skuodo vaikų lopšelio-darželio grupe „Buratinai“, netrukus atvyko kitos dvi grupės, tai „Gudručiai“ su auklėtoja Rasa Butavičiene ir „Smalsučiai“ su auklėtoja Sada Kubiliene.

Skaityti daugiau...

Rytmetys su monstriuku apie biblioteką

2020 m. sausio 10 d. rytą į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių atskubėjo Skuodo vaikų lopšelio-darželio grupė „Buratinai“ ir jų auklėtojos Eglė Šimkienė ir Renata Vinogradovė.

Skaityti daugiau...

Netikėta popietės viktorina

Gruodžio 13 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko netikėta popietė „Viktorina bibliotekoje“.

Skaityti daugiau...

Kalėdiniai žaidimai draugiškame internete

Artėjant gražiausioms metų šventėms, o ypač, kai jų vaikai labai laukia tad ir mes, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos, sugalvojome, kaip vaikus pradžiuginti ir praleisti laiką prasmingai.

Skaityti daugiau...

„Domino kaukių dirbtuvėlės“

Gruodžio 9 d. Vaikų literatūros skyrius mažuosius skaitytojus pakvietė į edukacinį užsiėmimą „Domino kaukių dirbtuvėlės“. Į šventinių kaukių gamybą įsitraukė apie 40 mokinių. Kiekvienas vaikas tądien turėjo puikią progą susikurti šventės atributą. Kiekvienas rado sau patinkančias medžiagas iš kurių kūrė išreikšdami savo emocijas ir jausmus.

Skaityti daugiau...

Prieškalėdinė knygų viešnagė Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje

Gruodžio 6 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos išsiruošė į prieškalėdinę knygučių viešnagę Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje. Šią dieną mūsų laukė ,,Buratinų“ grupės vaikučiai ir jų auklėtojos Eglė Šimkienė ir Renata Vinogradovė.

Skaityti daugiau...

Pažintinė-mokomoji paskaita „3D modeliavimas ir spausdinimas“

Lapkričio 27 dieną Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo ir Vaikų literatūros skyriuose vyko pažintinė-mokomoji paskaita „3D modeliavimas ir spausdinimas“.

Skaityti daugiau...

Darželinukų paroda „Linksmasis skirtukas“ bibliotekoje

2019 m. lapkričio 22 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje pristatyta Skuodo lopšelio-darželio vaikų paroda „Linksmasis skirtukas“. Ją pristatyti atvyko grupė ikimokyklinukų ir dailės mokytoja Lina Daukantienė. Jie papasakojo, kad skirtukus kūrė „Drugelių“, „Buratinų“, „Gudručių“, „Bitučių“ grupių ugdytiniai.

Skaityti daugiau...