mobili versija | standartinė versija
main-image

Kartu su visais ir vienumoj su gamta

Lapkričio 29 d. vakarą Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos skaitykloje vyko Danguolės Pauliuvienės kūrybos vakaras. Gražiai pristatyta literatės ir fotomenininkės fotografijų paroda „Vienumoj su gamta“.
Vakaro metu skambėjo eilėraščiai ir dainos. Renginio organizatorė bei vedėja Dalia Zabitienė pristatė kūrėją, perskaitydama jos aprašymą, kurį padėjo prie sukabintų fotonuotraukų. Kadangi Danguolė mokyklą baigė Mosėdyje, tai ir renginyje keletą dainų atliko dainininkės iš Mosėdžio gimnazijos: Laura Hoffmann, Emilija Jonikaitė ir Inesa Gadeikytė, jų mokytoja – Alina Gadeikienė.
Danguolė sulaukė daug sveikinimų ir dovanų. Pirmosios sveikino bendradarbės iš UAB „Termotextile“ ir įteikė jai originalią dovaną – kompoziciją, kurios centre puikavosi naujas fotoaparatas. Žinomą literatę taip pat sveikino Skuodo literatų klubo „Nojus“ šeimyna, sėkmės jai linkėjo mama Danutė Mikutienė, LR Seimo narė Levutė Staniuvienė, Skuodo muziejaus darbuotojos. O humoro grupės „Kvietkas“ partnerė Adelija Riepšienė sakė, kad tikisi, jog didelis Danguolės užimtumas nesutrukdys kitąmet joms abiems kartu vėl išeiti į sceną. Keletą dainų savo bendramintei sudainavo ir „nojietis“ bardas Napoleonas Reimontas.
Pabaigoje Danguolė savo prisistatymui pasirinko nakties įvaizdį ir perskaitė ta proga parašytą eilėraštį, o visi vakaro dalyviai jai linkėjo, kad įvairiapusiško kūrybingumo versmė taptų dar veržlesnė.
 
Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus informacija

Nuotraukų galerija