mobili versija | standartinė versija
main-image

Interaktyvūs šokiai, žaidimai

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje sausio 9 dieną 9.30 val. lankėsi ketvirtos klasės mokiniai iš Ylakių gimnazijos, lydimi mokytojos N. Statkienės.
Mokiniai bibliotekoje lankėsi pirmą kartą, juos pasitiko bibliotekos vedėja B. Strakšytė ir supažindino su bibliotekos veikla ir skyriais: įdomiai pristatė rašytojo R. Granausko kūrybos palikimą ir daiktus; skaitykloje esančią spaudą ir žurnalus; kaip suskirstytos ir išduodamos knygos. Mokiniams labai patiko laiką leisti skaitykloje: jie įdėmiai rinkosi ir vartė skirtingus žurnalus, skaitė ištraukas, domėjosi technologijomis, rankdarbiais ir istorija.
Toliau savo viešnagę tęsė meno, kalbų ir interneto skaitykloje, kur bibliotekininkė J. Šlečkienė supažindino mokinius su interaktyviu ekranu ir jo galimybėmis. Mokiniai linksmai šoko pagal interaktyviame ekrane rodomus judesius, pasirinkdami ir atkartodami skirtingus šokius; prisišokę žaidė žaidimus valdomus judesiu: šaudė į taikinį, žaidė boulingą, kurį laimėjo. Įdomiai ir linksmai praleistas laikas bibliotekoje vaikus labai sužavėjo, visi vienbalsiai prižadėjo, kad dar ne kartą apsilankys bibliotekoje, išbandys naujus šokius ir dar nežaistus interaktyvius žaidimus.
 
Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos informacija

Nuotraukų galerija