mobili versija | standartinė versija
main-image

Kaziuko artelėje pražydo medžiai ir gėlės

2019 m. kovo 4 d. popietę Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos pakvietė vaikus į tradicinę Kaziuko artelę. Šiemet pasiūlėme vaikams piešti be flomasterių, pieštukų ir teptukų.

Idėjų šiam užsiėmimui radome knygoje „Vaikų rankdarbiai“. Priemonės piešiniams buvo paprastos: spalvotas popierius, kartono ritinėliai, suglamžytas senas laikraštis, guašas. Spalvotus popieriaus lapus vaikai dekoravo gėlėmis, o baltuose „pražydino“ medžius. Nors piešimo technika buvo labai paprasta ir nesudėtinga, bet kiekvienam sukurtam piešiniui netrūko originalumo ir savitumo.
Kaziuko artelei linksmo šurmulio suteikė pono Kazimiero apsilankymas. Azartiškosios riestainių vėrimo ir skaičiavimo varžybos pritraukė visą būrį dalyvių. Pono Kazimiero prizai ir siurprizai atiteko greičiausiems ir sumaniausiems.
Džiaugiamės, kad informacija apie Kaziuko artelę susidomėjo ir mamytės. Nors renginys tradicinis, bet jis kasmet sudomina nemažą būrį dalyvių. Vaikų sukurtų darbelių parodėlė Vaikų literatūros skyriaus lankytojus džiugins iki kovo 30 d.

Nuotraukų galerija