mobili versija | standartinė versija
main-image

Smagi viešnagė bibliotekoje

Gražų balandžio 12 d. rytą Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje lankėsi Barstyčių pagrindinės mokyklos I–IV klasių mokiniai, lydimi mokytojų Reginos Petrikienės ir Astos Andriekienės.


    Mokiniams buvo suorganizuota trumpa ekskursija po biblioteką – vyresnioji bibliotekininkė Irena Leonavičienė supažindino mokinius su biblioteka, pristatė bibliotekoje esančias parodas, supažindino su skaityklos erdve; vyresnioji bibliotekininkė Vaida Žvinklė mokinius supažindino su naujomis technologijomis.
    Viešnagės po biblioteką metu mokiniai taip pat susipažino su bibliotekoje dirbančia savanore Hale iš Turkijos, pabendravo su ja angliškai; savanorė mokiniams papasakojo apie ebru meną, parodė ebru technika sukurtus paveikslus.
    Po trumpos ekskursijos, vyresnioji bibliotekininkė Jolanta Šlečkienė mokiniams ir jų mokytojoms pristatė interaktyvų ekraną – galimybę šokti interaktyvius šokius bei žaisti įvairius interaktyvius žaidimus; taip pat interaktyvias pamokas. Žinoma, likusį laiką mokiniai smagiai šoko, žaidė, išbandė interaktyvias pramogas ir linksmi, pilni jėgų išskubėjo į baseiną. Pažadėjo būtinai sugrįžti, nes liko dar daug įdomių veiklų, kurias norisi išbandyti.

Nuotraukų galerija