mobili versija | standartinė versija
main-image

Pirmokams apie biblioteką

Įpusėjant rudeniui, spalio 8 d., Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje apsilankė Skuodo Bartuvos progimnazijos 1a klasė su mokytoja Edita Pociene. Susitikimas buvo linksmas ir nuotaikingas.

Mažiesiems bibliotekos lankytojams parengėme teatralizuotą Lorenz Pauli knygos „Piplioteka??? Lapė bibliotekoje“ pristatymą. Savaime suprantama, kad susitikime dalyvavo lapė su pele, kurios šmaikščiai pademonstravo, kaip nedera elgtis bibliotekoje, kaip išduodamos knygos. Žinoma, mokiniai išgirdo naudingos informacijos apie pačią biblioteką.
    Nepaisant to, kad visos pasakos turi pradžią ir pabaigą, o lapės su pele nebeliko, bet mūsų susitikimas tęsėsi toliau ir leisdami smagiai laiką vaikai sudalyvavo interaktyvioje pasakų viktorinoje.
    Kaip ir visada, taip ir šį kartą džiaugiamės šauniais mokiniais, jų drąsa, atkaklumu ir nuoširdumu. Tikimės draugystę tęsti ir toliau. Visada laukiame vaikų pasiruošusios pristatyti naujas knygas su naujomis idėjomis ir užsiėmimais.

Vaikų literatūros skyriaus informacija

Nuotraukų galerija