mobili versija | standartinė versija
main-image

Kultūros paso programos premjera Vaikų literatūros skyriuje

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko Vaikų literatūros skyriuje yra naujai patvirtinta Kultūros paso paslaugos literatūrinė programa „Vaidinu, skaitau, kuriu A/3D“. Spalio 14 d. naują programą pirmieji suskubo išbandyti Ylakių gimnazijos pirma klasė su mokytoja Diana Kristutiene.


    Programos metu mokiniai susipažino su monstriuku iš Tom Flecher knygos „Atsargiai! Monstriukas knygoje“. Mažieji draugai šauniai pabendravo su monstru: sužinojo kas jam patinka ir kas nepatinka, kur jis gyvena, kaip su juo reikia elgtis.
Kiek vėliau vaikai dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kurio metu pasidarė savo monstrus 3D pieštuku ir monstriškus maišelius. 3D piešimo naujovė vaikus labai sudomino. Jo metu mokiniai sužinojo, kad dabar įmanoma piešti ne tik ant popieriaus, tačiau ir erdvėje!
Be abejonės, susitikimas buvo linksmas, smagus ir kupinas naujų įspūdžių, nes vaikai išbandė naujas technologijas, sužinojo ir pamatė naujų dalykų... Tad laikas prabėgo nepastebimai. Dėkojame šauniesiems pirmokams ir jų mokytojai. Laukiame naujų susitikimų.

Vaikų literatūros skyriaus informacija

Nuotraukų galerija