mobili versija | standartinė versija
main-image

Elenos Mikulskienės tapytų darbų paroda „Jausmų mozaika“ Mosėdyje

Vasario 1 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Mosėdžio filiale atidaryta tapytojos Elenos Mikulskienės darbų paroda „Jausmų mozaika“.
Parodos autorė gimė ir augo Naujojoje Akmenėje, šiuo metu gyvena Mažeikiuose. Polinkis piešti Eleną lydėjo nuo pat vaikystės. Gyvenimas taip padiktavo, kad ne iš karto pasirinko meną. 1983 m. baigė Šiaulių pedagoginį institutą, tapo rusų kalbos mokytoja.

Svajonė, susieti savo gyvenimą su daile, neapleido. 1995 metais Lietuvos pedagoginiame kvalifikacijos institute baigė Vilniaus dailės akademijos persikvalifikavimo studijas ir tais pačiais metais pradėjo dirbti dailės mokytoja.
Elena savęs nelaiko menininke, tik mėgėja. Ilgą laiką darbus matydavo tik artimiausi žmonės, esanti savikritiška, nepasitikinti. Tik prieš dvejus metus išdrįsusi savo darbais pasidalinti su kitais žiūrovais, įkalbėjo N. Akmenės bibliotekos vedėja Zita Sinkevičienė. Surengė jos pirmą darbų parodą. Po to sekė dar kelios.
Dažniausiai Elena tapo akrilu, kartais aliejumi, akvarele, nevengia koliažo elementų, mišrių technikų. Mėgsta diptikus, triptikus, nes autorės teigimu, taip lengviau plėtoti jausmus, mintis.
Bibliotekos erdvę išpuošė ne tik įvairūs, skirtingi autorės paveikslai, bet ir kiti darbai – nuspalvinti akmenukai, vazos.

Nuotraukų galerija