mobili versija | standartinė versija
main-image

Tradicinės šachmatininkų varžytuvės Skuode

Gruodžio 21 d. Skuodo rajono savivaldybės R Granausko viešojoje bibliotekoje vyko ketvirtasis tradicinis kalėdinis R. Granausko šachmatų turnyras, kurį organizavo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka ir Skuodo rajono savivaldybės administracijos Kūno kultūros ir sporto centras.

Skaityti daugiau...

Regiono žemaitiški skaitymai išskirtiniai gerais skaitovais

Lapkričio 30-ąją, Skuodas buvo tapęs Žemaitijos centru – Bartuvos progimnazijoje įvyko tradicinių žemaitiškų skaitymų, šiemet skirtų Simono Daukanto 225-osioms gimimo metinėms, regiono turas. Ypač sėkmingas jis buvo mūsiškiams skaitovams, kuriems pavyko išsaugoti, apginti net 7-ias rajono ture pelnytas prizines vietas. O tai – didžiulis pasiekimas, kadangi varžovai buvo išties stiprūs.

Skaityti daugiau...

Kalėdinių žaisliukų gaminimas Skuodo bibliotekoje

Gruodžio 17 d. į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyrių, susirinkusios moterys pamėgino savo rankomis pasigaminti eglutės puošmenų iš modelino, spalvoto popieriaus, atlaso juostelių, graikinių riešutų, makaronų, džiovintų apelsino riekelių.

Skaityti daugiau...

Paskutinis Skaitytojų klubo susitikimas... šiais metais

Gruodžio 12 d. 16 val. Skaitytojų aptarnavimo skyriuje vyko Skaitytojų klubo adventinis susitikimas ir akcijos „Metų knygos rinkimai 2018“ publicistikos ir dokumentikos kategorijos knygų penketuko pristatymas.

Skaityti daugiau...

Kartu su visais ir vienumoj su gamta

Lapkričio 29 d. vakarą Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos skaitykloje vyko Danguolės Pauliuvienės kūrybos vakaras. Gražiai pristatyta literatės ir fotomenininkės fotografijų paroda „Vienumoj su gamta“.

Skaityti daugiau...

Aistra brangiesiems akmenims

Lapkričio 26 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos skaitykloje vyko paskaita „Brangakmeniai pasaulyje ir Lietuvoje, jų identifikavimas, vertė ir imitacijos“, kurią skaitė Vilniaus universiteto Geologijos ir mineralogijos katedros dr. Arūnas Kleišmantas, Kaune įkūręs pirmąjį Lietuvoje ir Baltijos valstybėse specializuotą brangakmenių muziejų.

Skaityti daugiau...

Interaktyvūs šokiai ir žaidimai

Lapkričio 29 d. į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešąją biblioteką atvyko pradinių klasių mokiniai iš Mosėdžio gimnazijos. Bibliotekos savanoris iš Prancūzijos Thibaud Evers mokinius supažindino su interaktyviu ekranu ir jo galimybėmis. Mokiniai smagiai laiką leido bibliotekoje: šoko įvairius šokius pagal interaktyviame ekrane rodomus judesius, žaidė žaidimus, žiūrėjo šokių įrašus ir vertino savo šokius. Mokiniams, žinoma, labai patiko bibliotekoje, kur galima ne tik knygas skaityti, bet ir aktyviai leisti laisvalaikį.

„Vytauto Mačernio gyvenimas – tarsi dūžtančių formų virtinė...“

Šitokią mintį, lapkričio 20 dieną Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos skaitykloje, pristatydama savo knygą „Dūžtančios formos“, išsakė jos autorė, Maironio literatūros muziejaus direktorė, poetė ir prozininkė Aldona Ruseckaitė.

Skaityti daugiau...

„Skuodo krašto istorijos pėdsakai VU bibliotekos dokumentuose“

Lapkričio 15 d. Vilniaus universiteto biblioteka Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos skaitykloje pristatė išskirtinę parodą „Skuodo krašto istorijos pėdsakai Vilniaus universiteto bibliotekos dokumentuose“.

Skaityti daugiau...

Interaktyvi muzikos pamoka, šokiai, žaidimai

Š. m. lapkričio 15 d. 9.00 val. į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešąją biblioteką atvyko 4b klasės mokiniai iš Mosėdžio gimnazijos, lydimi mokytojos L. Raudonienės. Mokiniai bibliotekoje lankėsi pirmą kartą, todėl jiems buvo įdomu sužinoti apie biblioteką, jos veiklą kuo daugiau.

Skaityti daugiau...