mobili versija | standartinė versija
main-image

Robotika

Jau daugiau nei prieš mėnesį startavę robotikos užsiėmimai įgavo pagreitį ir sulaukė nemažo būrio dalyvių. Norint pasiekti geriausių rezultatų, suformuotos nedidelės vaikų grupės pagal amžių nuo 7 iki 13 metų, o užsiėmimai vyksta kasdien dalyviams palankiu, nustatytu laiku.

Pirmadieniais – ketvirtadieniais „robotaujame“ Skaitytojų aptarnavimo skyriuje Skuode, o penktadieniais vykstame pas jaunimą į Mosėdžio bibliotekos filialą. Kol kas organizuojami robotikos užsiėmimai pradedantiesiems su Lego Education konstruktoriumi WeDo 2.0., tačiau jau labai greitai vaikai galės jėgas išbandyti ir su gerokai sudėtingesniu Lego Mindstorms EV3 konstruktoriumi.
Užsiėmimų metu vaikai skatinami pažinti robotiką, ugdomi jų matematikos, informatikos, gamtos mokslų pradmenys. Robotika skatina vaikus mąstyti kūrybiškai, analizuoti situacijas ir taikyti kritinio mąstymo bei problemų sprendimo įgūdžius. Jie mokomi būti ne tik išmaniųjų technologijų vartotojais, bet ir jų kūrėjais, dalinasi idėjomis, aktyviai ir kūrybingai veikia. Vaikai mokosi dirbti savarankiškai, lavina smulkiąją motoriką, mokosi pradėti ir baigti savo darbus, tvarkosi darbo vietą, mokosi naudoti technologijas darbui, naujų žinių įgijimui, susipažįsta su programavimo pagrindais, geba programuoti sukurtus robotus, susipažįsta su pagrindiniais mechanikos principais ir jų taikymo būdais, mokosi bendradarbiavimo, darbo komandoje ir draugiškumo.

Nuotraukų galerija