mobili versija | standartinė versija
main-image

Vasaros skaitykloje – viktorina „Atsakyk į literatūrinius klausimus ir gauk prizą“

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos vasaros skaitykla tęsia savo darbą. Liepos 7 d. skuodiškiams ir jų svečiams buvo pasiūlyta pasukti laimės ratą ir sudalyvauti viktorinoje „Atsakyk į literatūrinius klausimus ir gauk prizą“ bei laimėti bibliotekos prizą – knygą, skirtuką ar gauti saldų prizą.

Nuo vidurdienio, Skuodo miesto parko pievelėje prie fontano praeivius pasitiko šventiškai nusiteikusios bibliotekos darbuotojos. Siūloma pramoga patraukė ne vieno praeivio dėmesį ir paskatino stabtelėti bei prisijungti prie šventinio šurmulio. Laimės ratą su šypsena ir gera nuotaika tądien išbandė visas pulkas skuodiškių – nuo moksleivių, paauglių iki mamų su šeimomis, senjorų, ar suaugusiųjų lydimų savo augintinių. Skaityklos lankytojais tapo ir svečiai, atvažiavę pamatyti gražiausių lankytinų Skuodo rajono vietų, iš Vilniaus, Radviliškio, Latvijos Respublikos Liepojos rajono ir kt.
Džiugu, kad vasaros skaityklą ypač yra pamėgę mažieji skuodiškiai, norintys piešti ir spalvinti knygos herojus. Jie kasdien apsilanko ir pagyvina skaityklos veiklą.
Vasaros skaityklos lankytojams siūloma ne tik skaityti, bet ir puikiai praleisti laisvalaikį bei atostogas gražios gamtos apsupty ir ančių draugijoje.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos informacija

Nuotraukų galerija