mobili versija | standartinė versija
main-image

Edukacinis rytmetis „Knygų paslaptys lentynoje ir kompiuteryje“

        Sausio 14 d. Skuodo rajono savivaldybės R.Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko edukacinis rytmetis „Knygų paslaptys lentynoje ir kompiuteryje“. Į jį per žiemos pusnis atbrido Skuodo lopšelio darželio „Buratinų“ grupės vaikai su auklėtojomis Vida Jotkiene ir Egle Šimkuviene. Rytmečio tema – knygos. Papasakojome apie tradicines, garsines knygas ir žaislines knygutes.

Vaikai sužinojo apie knygų išdėstymo tvarką bibliotekoje, domėjosi mažiausia, didžiausia, storiausia knyga. Šešiamečiams pasiūlėme per kompiuterį išklausyti pasaką „Trys paršiukai“. Jie įdėmiai klausėsi ir pritarė dainuodami žinomą šios pasakos dainelę. Vaikams papasakojome, kad kompiuteryje knygos negalima paliesti ir sužinoti kokia jos forma, kokie viršeliai, sužinoti kiek joje puslapių. Pasiūlėme užrištomis akimis apibūdinti įvairias knygutes. Daugumai vaikų ir nematant pasisekė įminti liečiamos knygutės paslaptis.
        Renginio pabaigoje vaikams įteikėme po ploną knygelę ir porą saldainiukų, o bibliotekininkės gavo dovanų „Buratinų abėcėlę“, kurioje jie nupiešė pirmąsias savo vardo raides. Lauksime naujų skaitytojų, kurie dar tik pradeda mokytis skaityti.

Nuotraukų galerija