mobili versija | standartinė versija
main-image

Žaidimas, enciklopedija ir Lietuvos geografija

        2016 m. vasario 17 dienos pavakarę į Skuodo rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių susirinko keturios komandos, rimtai nusiteikusios dalyvauti teminiame-literatūriniame žaidime „Aštuoneto kovos: Lietuvos geografija“.
        Lietuvos valstybės atkūrimo dieną nutarėme paminėti žaisdami ir pasitikrindami žinias apie mūsų šalies miestelius, ežerus ir upes.

        Iš pradžių vaikams sunkokai sekėsi spėlioti raides ir užpildyti tuščius langelius. Po truputį susidėliojo žodžiai ir atsakymai į žaidimo klausimus. Žaidėjams teko gerokai paplušėti ir ieškant atsakymų „Visuotinėje lietuvių enciklopedijoje“. Pusfinalio dalyviai jau spėliojo greičiau ir azartiškiau, o enciklopedija „Lietuva“ lengviau jiems „pakluso“. Finalo klausimas slėpėsi margaspalvėje dėžėje. Tai buvo žagarvyšnių uogienė. Ji buvo tokia pat saldi, kaip ir visi dalyvių prizai. Žaidimo nugalėtojomis tapo Živilė ir Gustė. Smagu, kad valstybinę šventę pasisekė paminėti kitaip, kad renginys vaikams labai patiko ir jie sužinojo kažką naujo apie Lietuvą.

Nuotraukų galerija