mobili versija | standartinė versija
main-image

Staigmenos dažniausiai besilankantiems skaitytojams

        Artėjant Tarptautinei vaikų knygos dienai, kuri minima balandžio 2-ąją, aktyviausių Skuodo rajono savivaldybės R.Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus skaitytojų laukė staigmenos.
        2016 m. kovo 31 d. lankėmės Skuodo Bartuvos progimnazijoje, kur padėkos raštais ir saldžiais prizais apdovanojome Vaikų literatūros skyriuje geriausiai skaitančias klases. Jomis tapo 3b (auklėtoja Asta Jekučinskienė) ir 5b (auklėtoja Rita Lukošienė). Dovanėlėmis ir padėkomis apdovanoti ir šių klasių daugiausia knygų perskaitę mokiniai, kurie per 2015 metus iš mūsų skyriaus buvo pasiskolinę po 17-20 knygų.
        Balandžio 1 d. apsilankėme Skuodo socialinių paslaugų šeimai centre. Padėkas ir dovanėles įteikėme penkiems dažniausiai pas mus besilankantiems vaikams. Vaikų literatūros skyriuje staigmenos laukė ir būrio nuolatinių lankytojų. Dovanų kuponai atiteko aktyviausiems „kompiuteristams,“ o padėkos ir dovanos – daugiausiai knygų perskaičiusiems skaitytojams.
        Kviečiame visus Vaikų literatūros skyriaus skaitytojus kuo dažniau lankytis bibliotekoje ir anot 2016 metų Tarptautinės vaikų dienos kreipimosi į pasaulio skaitytojus autorės Liucianos Sandori „išsirinkti vieną vienintelę knygą iš visos tos knygų jūros lentynose“.

Nuotraukų galerija