mobili versija | standartinė versija
main-image

Literatūrinis rytmetis „Knygų labirintai“

        2016 m. gegužės 30 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko literatūrinis rytmetis „Knygų labirintai“. Jame pirmiausia apsilankė Bartuvos progimnazijos 1c klasės mokinukai su mokytoja Danute Černeckiene. Jiems papasakojome ką galima veikti bibliotekoje, parodėme didžiausią, mažiausią ir storiausią mūsų fonduose esančią knygą. Vaikus pakvietėme Vaikų literatūros skyriuje surengti savo piešinių ar kitokių darbelių parodėlę.
        Išskubėjus pirmokams, juos pakeitė antrokai. Bartuvos progimnazijos 2c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Arlauskienė) taip pat buvo trumpai supažindinti su Vaikų literatūros skyriaus paslaugomis, naudojimosi biblioteka taisyklėmis. Rytmečio metu 5 vaikams pasiūlėme susirungti greitojo skaitymo rungtyje ir kuo greičiau perskaityti E. Hill knygelę „Spotas linki labos nakties“. Jonui, Viltei, Laurynui, Jorūnei ir Linui neprireikė nei minutės garsiai perskaityti šią knygutę, o nugalėtoja tapo Jorūnė, ją perskaičiusi vos per 23 sekundes. Aido Jurašiaus knygos „Akmenukų pasakos“ iliustracijų labirintuose geriausiai sekėsi Mildai, kuri tiksliausiai ir greičiausiai suskaičiavo kiek lašelių nupiešta paveikslėlyje. Būsimiesiems trečiokams puikiai sekėsi ir įminti mįsles.
        Pirmokus ir antrokus pakvietėme vasarą dalyvauti skaitymo akcijoje „4x1“, įteikėme jiems akcijos lankstinukus, supažindinome su projekto „Dvylika mėnesių su knyggraužiais“ (rėmėjas – Lietuvos kultūros taryba) simboliais: Bubu, Zuzu ir Felicija. Lauksime naujų aktyvių skaitytojų.

Nuotraukų galerija