mobili versija | standartinė versija
main-image

„Vasaros skaitytojų teatrėlis“ Skuode

        2016 m. birželio 22 d. Skuodo meno mokyklos salėje vyko kūrybinės dirbtuvėlės „Vasaros skaitytojų teatrėlis“. Dirbtuvėlių vedėjas buvo aktorius, režisierius, dainų autorius ir atlikėjas Sigutis Jačėnas. Susirinko būrys Skuodo ir čia atostogaujančių kitų miestų vaikų. Vedėjas pakvietė juos pamėginti paskaityti Helenos Bechlerovos knygelę „Atverk langelį“, o vėliau pasiūlė suvaidinti įvairias joje aprašomas situacijas. Dekoracijos – paprastos skarelės, iš kurių vaikai kūrė laivą, namelio langus, arklį ir kitus gyvūnus.

        Smagus trijų valandų kūrybinis užsiėmimas virto puikiu spektakliu. Žiūrovai vaikų ir režisieriaus S. Jačėno darbą įvertino gausiais plojimais. Jį finale vaikai parodė savo bendraamžiams ir tėveliams, smagiai leidusiems laiką Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje. Čia jie įkūrė improvizuotą vasaros stovyklą, klausėsi pasakos, žaidė stalo žaidimus, piešė ir linksmai bendravo su bendraamžiais.
        Renginio organizatoriai – Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės viešoji biblioteka ir Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka.

Nuotraukų galerija