mobili versija | standartinė versija
main-image

Vasaros valandos su stovyklautojais

        2016 m. liepos 18 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko rytmetis „Vasaros valanda stovyklautojams”. Jos dalyviai buvo Skuodo krašto bendruomenės sumanytos dienos stovyklos „Padovanok vaikams vasarą” lankytojai. Jie dalyvavo literatūrinėje viktorinoje, kurioje susipažino su juokingiausiais Lietuvos vietovių pavadinimais. Jiems teko gerai pasukti galvą, kad prisiminti per vasarą primirštas raides ir užpildyti tuščius viktorinos klausimų langelius. Skaičiuoti vasarotojams sekėsi geriau. Skaičiuodami vaikai gilinosi į knygų iliustracijas bei spalvino linksmus gyvūnėlių paveikslėlius.

        Rugpjūčio 1 d. Vaikų literatūros skyriuje vėl apsilankė stovyklautojai. Šį kartą vaikai klausėsi ir suvaidino pasaką „Pagrandukas”. Visi noriai įsijungė į vaidinimą, jiems sekėsi puikiai. Po linksmo vaidinimo visų artistų laukė staigmenos, prizai ir saldumynai. Vaikai skirstytis neskubėjo: domėjosi naujomis knygutėmis, skaitė jas, vartė naujai gautus žurnaliukus. Bibliotekoje linksma ir smagu – taip nutarė atsisveikindami stovyklautojai, pažadėję būtinai sugrįžti.
        Rugpjūčio 12 d. savo pažadą vėl sugrįžti į biblioteką stovyklautojai ištesėjo. Šį kartą Vaikų literatūros skyriuje vasarotojai suko galvas mindami mįsles ir azartiškai rinkdami šio konkurso balus, nes nugalėtojų laukė nedideli prizai. Per vasarą išblaškytą pastabumą teko sutelkti ieškant skirtumų paveikslėliuose. Taip pat vaikai noriai dalinosi prisiminimais apie šauniausius nutikimus vasaros dienos stovykloje. Jie sakė, kad jau vėl laukia kitos vasaros ir naujos stovyklos.

Nuotraukų galerija