mobili versija | standartinė versija
main-image

„Vasarai su knyga“ besibaigiant

        2016 m.liepos-rugpjūčio mėnesį Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje tęsėsi skaitymų „Vasara su knyga“ renginiai.
Liepos 13-14 d. vaikus kvietėme į literatūrinę popietę „Eilėraštis vasarai“. Joje Vaikų literatūros skyriaus lankytojai galėjo kurti savo eilėraščius. Taip pat buvo galima įrašyti trūkstamus žodžius žinomų lietuvių autorių eilėraščių posmuose apie vasarą arba kurti jiems iliustracijas..
        Rugpjūčio 11-12 d. kūrybinė popietė „Atostogų prisiminimas“ simboliškai užbaigė vasaros skaitymus. Į šią popietę vieni lankytojai atėjo, kiti atbėgo, o Mantas atvažiavo su riedučiais. Jos metu vaikai skaitė kūrinėlius apie vasarą, rungėsi saulėtų ir šiltų dėlionių bei mįslių konkursėliuose. Po linksmų užduotėlių vaikai šmaikščiai papasakojo įdomiausius vasaros nuotykių prisiminimus. Susirinkusiems buvo pasiūlyta likusias lietingos vasaros dienas praleisti su knyga, kurti gražius darbelius, o idėjų savo darbeliams paieškoti S. Nikitenko knygoje „Šimtas vasaros darbelių“, „Didžiojoje piešimo knygoje“ ir kituose leidiniuose.

Nuotraukų galerija