mobili versija | standartinė versija
main-image

Dailės ir muzikos spalvos bibliotekoje

2017 m. balandžio 25 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko Skuodo meno mokyklos Dailės skyriaus moksleivių kūrybos darbų parodos „Spalvos bibliotekoje“ atidarymas. Renginys buvo skirtas Nacionalinei bibliotekų savaitei. 27 piešiniai ir 12 keramikos darbelių papuošė spalvomis Vaikų literatūros skyriaus erdvę.


Renginio dalyvius muzikos spalvų garsais pasveikino būrys jaunųjų muzikantų. Ir dailininkus, ir muzikantus bibliotekininkės pakvietė dalyvauti improvizuotoje viktorinoje, kurios klausimams netrūko užduočių apie spalvas, knygas ir svajones.
Bibliotekininkės dėkojo muzikantams ir jų mokytojams už gražų koncertą. Oficialią padėką už nuolatinį bendradarbiavimą ir pagalbą, organizuojant renginius Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, įteikėme Skuodo meno mokyklos Dailės skyriui. Nuoširdžius padėkos žodžius skyrėme šio skyriaus mokytojams Jurgitai Eidėjienei, Rimantui Eidėjui, Jolantai Milerienei. Skuodo meno mokyklos direktorė Anelė Raugienė linkėjo būsimiesiems dailininkams muzikoje atrasti spalvas ir idėjas savo kūrinėliams.

Nuotraukų galerija