mobili versija | standartinė versija
main-image

Šeimų šventėje Skuode piešėme gandrus

2017 m. gegužės 21 d. Skuodo rajono savivaldybės Vaikų ir Moksleivių tėvų asociacija organizavo „Šeimų šventę Skuode“. Šventė vyko parke prie fontano. Originalus improvizuotos scenos papuošimas traukė akį. Sveikinimai šventės dalyviams ir organizatoriams, linksmas koncertas, azartiškos rungtys šeimoms, batutas, vaikų erdvė susiliejo į vieną nuoširdų reginį.
Šalia vaikų erdvės įsikūrėme ir mes, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos su gandrų piešinių paroda. Parodą parengėme per gandrų piešimo savaitę, kuri Vaikų literatūros skyriuje vyko nuo gegužės 15 iki 19 d. Šeimų šventėje mes kvietėme šią parodą papildyti naujais piešiniais. Už nupieštą gandrą vaišinome saldainiais. Visus vaikus, nupiešusius gandrą, kvietėme užeiti į Vaikų literatūros skyrių ir atsiimti knygutę, kurią 2018 m. pavasarį dovanos pagrindinis piešinių konkurso „Gandrus pasitinkant 2017“ rėmėjas UAB „Naisių vasara“. Teko net užsirašyti piešinių autorių kontaktus, nes piešėjų buvo ne tik iš Skuodo, bet ir iš Vilniaus, Gargždų, Mažeikių, Klaipėdos.
Šventėje vaikai kartu su mamytėmis, tėveliais, seneliais ir močiutėmis nupiešė net 42 gandrų piešinius. Viso jau nupiešta 76 piešiniai. Ne veltui gandras laikomas šeimos gausos, turto ir laimės simboliu. Dėkojame šventės organizatoriams už nuoširdų bendravimą ir galimybę dalyvauti tokiame šauniame renginyje.
Gandrų piešinių paroda Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje veiks iki birželio 15 d. Kviečiame apsilankyti.

Nuotraukų galerija