mobili versija | standartinė versija
main-image

Knyggraužiai pradėjo kelionę Bartuvos progimnazijoje

           2016 m. kovo 15-os rytmetį į Skuodo Bartuvos progimnazijos salę rinkosi šeštokai, o po jų penktokai. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos jiems pristatė skaitymo skatinimo projektą „Dvylika mėnesių su knyggraužiais“, kurį iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba ir LR kultūros ministerija.
          Pirmuose šio projekto renginiuose vaikai žaidė literatūrinį žaidimą „Aštuoneto kovos“. Po tuščiais raidžių langeliais slėpėsi rašytojų gimtinių ir knygų pavadinimai, o juodojoje dėžėje atsakymai į finalinius klausimus ir šio žaidimo pagrindiniai prizai. Šeštokų finalo nugalėtojais tapo Laurynas Valantinas ir Jonas Ringys, o penktokų – Samanta Simutytė ir Ieva Navardauskaitė. Juos apdovanojome padėkos raštais.
        Antroji renginių dalis buvo susitikimas su rašytoju, režisieriumi Edmundu Untuliu. Jis mokiniams papasakojo kada pradėjo rašyti, kiek knygų parašė ir kiek jų perskaitė. Tiek penktokai, tiek šeštokai domėjosi iš kur rašytojas semiasi idėjų, kuri jo pirmoji knyga, koks mėgstamiausias jo rašytojas buvo vaikystėje ir uždavė dar begalę įvairių klausimų.
        Dėkojame Skuodo Bartuvos progimnazijos direktoriaus pavaduotojai Dzintrai Atminienei, lietuvių kalbos mokytojai Danutei Vitkuvienei, kitoms renginyje dalyvavusios mokytojoms ir bibliotekos vedėjai Bronislavai Domarkienei už pagalbą bei bendradarbiavimą organizuojant startinį projekto renginį.

Nuotraukų galerija