mobili versija | standartinė versija
main-image

Edukacinis rytmetis „Knygos, biblioteka ir aš“

2017 m. sausio 12 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko edukacinis rytmetis „Knygos, biblioteka ir aš“. Į rytmetį atėjo Skuodo lopšelio darželio „Buratinų“ grupės vaikai su auklėtojomis Egle Šimkiene ir Vida Jotkiene.
 
Priešmokyklinukai sužinojo kaip tapti bibliotekos skaitytoju ir kam reikalingas skirtukas, susipažino su knygų fondo išdėstymo tvarka ir elgesio bibliotekoje taisyklėmis. Jiems buvo įdomu pamatyti didžiausią, storiausią, mažiausią knygą ir sužinoti, kad knygos dar gali būti garsinės, žaislinės, CD diskuose ir elektroninės. Vaikams ir auklėtojoms parodėme, kaip naudotis elektronine skaitykle, pasiūlėme pamėginti paskaityti eilėraštį. Rytmečio dalyviai susidomėję klausėsi garsinės pasakos „Raudonkepuraitė“. Žaidybinėms rytmečio užduotims atlikti reikėjo atidumo ir greičio. Simboliniame knygų namelyje „Biblioteka“ vaikams užrištomis akimis reikėjo įklijuoti savo vardo raidę, o lentynose atrasti paslėptas knygas.
„Buratinų“ grupės vaikai bibliotekininkėms padovanojo savo mėgstamiausių pasakų veikėjų piešinius. Piešinių parodėlė „Nupiešiau pasaką“ Vaikų literatūros skyriuje veiks iki vasario 15 d.

Nuotraukų galerija