mobili versija | standartinė versija
main-image

Šurmuliavo Kaziuko artelė „Pavasario medis“

2017 m. kovo 6 d. popietę Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje šurmuliavo Kaziuko artelė „Pavasario medis“. Grupėmis prie kūrybai paruošto stalo vis sėdo vaikai ir kūrė darbelius iš popieriaus ritinėlių. Šio kūrybinio užsiėmimo idėjų ieškojome internete, kad vaikai galėtų pamatyti, ką įdomaus galima padaryti iš neišvaizdaus popieriaus ritinėlio.

Fantazijai nebuvo ribų. Paprasti popieriaus ritinėliai vaikų rankose tapo meškinais, katinais, viščiukais, drugeliais, pelėdomis, varlėmis ir kitais gyvūnais. Kita šios artelės veikla buvo akmenėlių dekoravimas. Akmenėliai „pražydo“ visomis pavasario spalvomis. Besidarbuojančius vaikus aplankė ponas Kazimieras, kuris pakvietė pasilinksminti ir kartu pažaisti. Užduočių nugalėtojams atiteko prizai. Linksmo šurmulio netrūko ir prie vaišių stalo.
Šiame kūrybiniame užsiėmime sukurtų darbelių paroda eksponuojama ant didelio popieriaus karpinio simbolišku pavadinimu „Pavasario medis“. Jį padaryti bibliotekininkėms padėjo Bartuvos progimnazijos 7-8 klasių mokinės. Tai buvo vienas iš jų socialinės veiklos darbų.
„Pavasario medis“ Vaikų literatūros skyrių puoš iki balandžio 6 d.

Nuotraukų galerija