mobili versija | standartinė versija
main-image

Išvyka pas geriausius skaitytojus

„Turbūt daugelis skaitydami esame pagalvoję: čia apie mane parašyta! Ir mylimas personažas staiga pasirodo esąs panašus į tave. Jį kamuoja tie patys rūpesčiai ir jis garbingai ieško išeities. O štai kitas personažas visiškai į tave nepanašus, bet taip norisi būti tokiam kaip jis – tokiam pat drąsiam ir išradingam“, - rašo rusų rašytojas Sergejus Machotinas, kreipdamasis į vaikus ir suaugusiuosius 2017 m. Tarptautinės vaikų knygos dienos proga.

2017 m. balandžio 4 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos Tarptautinės vaikų knygos dienos proga aplankė daugiausia knygų perskaičiusias Bartuvos progimnazijos klases. Pradinių klasių grupėje nugalėtoja tapo 4c klasė (mokytoja Regina Vizgaudienė). Padėkomis ir prizais apdovanotos Aistė Virketytė, Aidija Miltenytė, Auksė Mončiūtė, Austėja Barkutė, Anželika Benenytė, Eva Valantinaitė.
5-8 klasių grupėje daugiausiai knygų perskaitė 5 c klasės mokiniai (auklėtoja Rasa Veitienė). Prizai ir padėkos atiteko Živilei Bružaitei, Marijui Milašiui, Gabrielei Jautakytei, Tomai Badejevai, Gustei Vasiliauskaitei ir Karolinai Gliožerytei. Arnui Kušleikai įteikėme „kuponą“, leidžiantį vieną valandą be eilės naudotis Vaikų literatūros skyriaus kompiuteriais. Abi klasės apdovanotos Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos direktoriaus Jono Grušo padėkomis ir saldžiais prizais.
Tos pačios dienos popietę apsilankėme ir Skuodo socialinių paslaugų šeimai centre. Čia taip pat apdovanojome daugiausiai skaitančius ir dažniausiai Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje besilankančius šio centro lankytojus. Deimantei, Giedrei, Karolinai, Augustei atiteko padėkos ir prizai, o Jonui, Mantui, Ričardui, Justui – „kompiuteristo kuponai“.
Tarptautinės vaikų knygos dienos proga visiems apdovanotiesiems ir visiems Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus skaitytojams linkim būti drąsiems ir išradingiems, kaip jų perskaitytų knygų personažai.

Nuotraukų galerija