mobili versija | standartinė versija
main-image

Tamsų vakarą – knygos, mumijos ir vaiduoklių pilis

2017 m. lapkričio 23-osios vakarą Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vaikai ir bibliotekininkės ruošėsi „Tamsiems skaitymams“. Ant stalo gulė knygos apie vampyrus ir pabaisas. Vaikai rikiavo šviečiančias mumijas, šiurpiai juodą vaiduoklių pilį ir „apsiginklavo“ prožektoriais.

Uždegus žvakes ir užgesinus šviesas visi tamsiojo vakaro dalyviai perskaitė po pasirinktą puslapį iš O. Proislerio „Vaiduokliuko“, „Paskutinio pabaisos atodūsio“, Knister „Ragana Lilė pabaisų pilyje“ ir kitų knygelių. Visiems norėjosi išmėginti skaitymą su 3D akiniais ir sužinoti įdomių faktų iš knygutės „Margas vandens pasaulis“. Renginio skaitymų dalį užbaigė močiučių personažais virtusios Vakarė ir Adelė su „Močiutės pasakomis“.
Tamsoje naujai sužibėjo ir jau įprastas iliustracijų skaičiavimo žaidimas. Jis virto labai linksma atrakcija, nes skaičiuoti pasišviečiant prožektoriumi ne taip jau paprasta. Nors prizai ir saldžios vaišės išseko akimirksniu, bet vaikai dar ilgai šurmuliavo ir aptarinėjo jiems patikusį renginėlį. Džiugu, kad tamsus vakaras subūrė ne tik mėgstančius skaityti vaikus, bet ir nuolatinius Vaikų literatūros skyriaus „kompiuteristus“.

Nuotraukų galerija