mobili versija | standartinė versija
main-image

Žaidimas apie Lietuvos geografiją „Išridenk – atsakyk“

2018 m. vasario 5 d. Skuodo Bartuvos progimnazijos bibliotekoje vyko teminis žaidimas apie Lietuvos geografiją „Išridenk – atsakyk“, kurio dalyviai 3c klasės mokiniai su mokytoja Genute Černeckiene. Su žaidimu, skirtu artėjančiam Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo 100-čiui, į progimnazijos biblioteką atvyko Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos.

Jos vaikams pasiūlė linksmai paminėti artėjančią šventę ir žaidžiant laimėti 100 saldainių. Įprastas žaidimas su kauliuku, po kurio skaičiais slėpėsi klausimai apie Lietuvą, sudomino trečiokus. Į vienus klausimus sekėsi atsakyti lengvai, o atsakant į kitus teko pasukti galvą. Prizai atiteko ir laimėjusiųjų, ir pralaimėjusiųjų komandoms. Kita žaidimo dalis iš žodžių lietuviškiausias, aukštaitiškiausias ir žemaitiškiausias raidžių sudaryti ne mažiau 100 naujų žodžių. Trims trečiokų komandoms pavyko sudaryti net 150 žodžių.
Dėkojame Skuodo Bartuvos progimnazijos bibliotekos vedėjai Bronislavai Domarkienei ir mokytojai Genutei Černeckienei už pagalbą, organizuojant šį bendrą renginėlį.

Nuotraukų galerija